На Prometheus стартує курс з критичного мислення

Курс «Наука повсякденного мислення» ознайомить з новими підходами у вивченні психології мислення

На Prometheus стартує курс з критичного мислення

На платформі Prometheus стартує он-лайн курс «Наука повсякденного мислення», який допоможе дізнатись про нові підходи у вивченні психології людського повсякденного мислення.

Курс увійшов до трійки найкращих он-лайн курсів світу за відгуками слухачів. Переклад курсу українською мовою організований Alumni Fund Ukraine.

Викладачі курсу зазначають, що участь в он-лайн курсі є чудовою нагодою для того, щоб дізнатись про одну з ключових компетентностей – критичне мислення – та її роль у навчанні протягом життя.

«Ви отримаєте інструменти, які допоможуть навчитись мислити незалежно й аналітично, цінувати факти більше за власний досвід», - зазначають викладачі курсу. Вони також пропонують дізнатись, чому люди вірять у неправдоподібні речі, як формуються і змінюються їхні погляди, чому очікування викривляють судження і як приймати більш зважені рішення.

Авторство курсу належить Джейсону Тангену та Метью Томпсону. Українська версія курсу відповідає оригінальній версії 2013 року, що була розміщена на платформі edX у 2014 році.

Реєстрація

Курс є повністю безкоштовним та розповсюджується за відкритою ліцензією Creative Commons.

Освіта.ua
29.10.2016

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Яна Никандрова
очень полезный курс! давно пора сделать подобный.
ясли - сад, младшая группа
"«Ви отримаєте інструменти, які допоможуть навчитись мислити незалежно й аналітично, цінувати факти більше за власний досвід»," - ну хоть бы думали что говорить)))))))))))))))))
Голосzнарода
Я буду його проходити, тому що цей ресурс дає прекрасну можливість дорослим людям продовжувати свою освіту, навідміну від різних іппо, які нічому новому та цікавому не навчають вчителів, а займаються лише поборами.
Роман
Для Голосzнарода: Молодчинка, проходьте, а потім нам всім розкажете чого навчились.
Коментувати