МОН може скасувати гриф курсу "Сімейні цінності"

Скандальна навчальна програма курсу буде перевірена на предмет науковості

МОН може скасувати гриф курсу "Сімейні цінності"

Скандальна навчальна програма курсу "Сімейні цінності" та матеріали до неї будуть перевірені на предмет науковості та недискримінації. Відповідне звернення, за повідомленням прес-служби МОН, дала міністр освіти Лілія Гриневич.

У Міністерстві освіти наголошують, що вважають своїм обов’язком дотримання принципів науковості та недискримінації.

«Оскільки у ЗМІ поширюється інформація, що, схвалена Інститутом інноваційних технологій і змісту освіти у 2012 році, навчальна програма курсу “Сімейні цінності” та матеріали до неї не відповідають цим принципам, має бути здійснена перевірка. Це може стати підставою для скасування грифу МОН», - йдеться у повідомленні Міносвіти.

Також у відомстві додали, що лист МОН № 1/9-562 був підписаний з метою виконання постанови Верховної Ради "Про Рекомендації парламентських слухань на тему: "Сімейна політика України - цілі та завдання".

Як відомо після оприлюднення листа МОН, згідно з яким школам було рекомендовано впроваджувати курс "Сімейні цінності", у ЗМІ з’явилась критика змісту посібника, який має використовуватись у навчальних закладах.

Освіта.ua
28.10.2016

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Лист МОН № 1/9-574 від 31.10.16р
Лист МОН № 1/9-574 від 31.10.16 року "Про скасування висновку" Інформуємо, що висновок «Схвалено для використання у загальноосвітніх навчальних закладах» для навчально-методичного посібника до навчальної програми «Сімейні цінності» (35 годин) для педагогічних працівників /авт. В.І.Прит, 3.В.Охрименко, Л.В.Корецька/ скасовується. Програму «Сімейні цінності», навчальні посібники та робочі зошити до неї відправлено на повторний розгляд до Науково-методичної комісії з проблем виховання дітей та учнівської молоді Науково-методичної ради з питань освіти Міністерства освіти і науки України. Враховуючи зазначене вище, відкликаємо попередній лист Міністерства освіти і науки України від 21.10.2016 № 1/9-562. Міністр Л.М. Гриневич
микола
за таку ситуацію хобзея терміново у відставку...
Мирослава
Для микола: І не тільки Хобзея, а НМР, ІМЗО так підставити п.Гриневич,МОН !!!!АЛЕ УНАС НІХТО НІЗАЩО НЕ ВІДПОВІДАЄ!! бо всі свої.
Коментувати
насколько эрудированной
следует быть министру. Она, подписав подобное, сама сказала - КТО она есть. Яна умничка - нашла замечательную цитату...
Яна
"Справжня жінка ніколи не сперечається, не доводить, не намагається керувати ситуацією, оскільки знає, що все в світі створено для неї, для реалізації її бажань і мрій. А швидкість реалізації її бажань залежить від якості простору, яке вона формує повагою і любов’ю до себе і чоловіка, який втілює її бажання і мрії",Глибоко здивована "призначенням" жінки взагалі: вона повинна вміти "підбирати штори на вікна, і доглядати за чоловіком, і з любов’ю подавати чай, і готувати їжу, і продумувати сімейне дозвілля"; "якщо жінка хоче, то може ще й працювати, але так, щоб робота була творчою і допомагала їй розкривати свої жіночі якості"................
Ольга
Це ще одна свідчення "фаховості та професійності,компетентності" ІІТЗО та МОНу!!!! - це раз! А ДВА- невже слова виховують цінності??? СМІШНО ! Пусті балачки НЕ ВИХОВУЮТЬ! Виховує приклад батьків і система взаємовідносин у СУСПІЛЬСТВІ. ВІрніше середовище!!!
Яна
да,да о геях или хорошо или лояльно...толерантність же,европа,мать його...
Леонідович
24.10.2016 "Міністерство освіти рекомендує школам впроваджувати програми формування сімейних цінностей, зокрема, - курс за вибором або факультатив "Сімейні цінності". Про це йдеться у відповідному листі МОН" - http://osvita.ua/school/52595/ і http://osvita.ua/legislation/Ser_osv/52594/ . Як оперативно працює МОН - 24 жовтня рекомендують (коли навчальні плани завірені у вересні), після 28 жовтня буде здійснена перевірка. Все як у верховній раді, спочатку рекомендують, а потім читають що саме порекомендували.
Все выше и выше и выше
Для Леонідович: Нічого дивного, нормальний такий совок
ку-ку
Для "Все выше..." У "Совку", до вашого відома, перш ніж щось рекомендувати дуже уважно читали і не один раз. Зачитували до дірок і думали, що варто вивчати в школі, а про що варто і промовчати, поки доростуть і розумом і тілом. І збоченців, дай їм БОГ здоров’я, не виховували за шкільною партою і називали все своїми іменами, бо бач ЕВРОПІ не подобається.
Мария
Ну, когда СССР уже разлагали, стали попадаться курсы вроде "Этика и психология семейной жизни". Нам заслуживающая уважения учительница биологии просто рассказывала истории из своей семейной жизни, особенно - про ошибки её начала. Нормально выходило.Хотя, в основном она эти часы под биологию забирала. Но вообще, в советской школе шлака практически не было. Очень сбалансированная, логичная программа была, без подобного пустословия. Уважали детей.
Коментувати