EdEra пропонує відео з математики для 1-4 класів

Відео з методичними рекомендаціями до оновленої програми з математики завантажено на EdEra

EdEra пропонує відео з математики для 1-4 класів

На онлайн-платформі EdEra завантажено відео з методичними рекомендаціями до оновленої програми з математики у початковій ланці середньої школи. Про це повідомляє прес-служба МОН.

Як розібратися в новаціях програми, розповіла професор Південноукраїнського національного педагогічного університету ім. Ушинського Світлана Скворцова.

“Ми навчаємо дітей математики не просто заради того, щоб вони опанували цей навчальний предмет, а щоб підготувати їх до майбутнього дорослого життя у швидкозмінному світі. Сьогодні неможливо уявити повсякденну і професійну діяльність людини без використання математичних методів для розв’язування проблем, тому дитина має розуміти, як використовувати математику для успішного пізнання світу”, - зазначає Скворцова.

Вона наголошує, що невід’ємним елементом вивчення математики та завданням вчителя є прищепити дитині вміння та готовність учитися впродовж життя, здатність логічно та критично мислити, використовувати свої знання у побуті та вміти працювати  в команді.

Зокрема, для цих цілей можна використовувати сюжетні задачі, які не лише допоможуть запам’ятати матеріал, а й дадуть можливість засвоїти наведені вище наскрізні вміння.

Світлана Скворцова також порадила вчителям звернути увагу на рекомендований програмою “принцип ножиць”, що допоможе максимально розкрити потенціал кожного учня, не завдаючи шкоди дитячій психіці. Коротко принцип можна сформулювати так: “давай більше – перевіряй менше”.

“У класі завжди є учні з різними пізнавальними потребами та можливостями. Як свідчать дані психологів, відмінності у навчанні учнів першого класу можуть відноситися як 1 до 10, це означає, що якщо взяти здібності найслабшої дитини за одиницю, то здібності найсильнішої вимірюватимуться 10 балами. І далі цей розрив лише збільшується, тому вчитель не може орієнтуватися на середнього учня, він повинен дати оптимальне навантаження кожному”, - наголосила професор.

Освіта.ua
27.10.2016

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
учень
"Колендарне" (с) планування і рекомендації до нього бажано б було дати вчителям у серпні, а не почати це робити в середині семестру.
вчитель
Яка ганьба, це просто жахливо. Мені соромно, що я приймала участь в літніх обговореннях. Результат роботи - вчителі виконують стару програму, пояснюючи це відсутністю підручників, а команда знімає розважальні ролики. Та ще й автор чудово "ненав’язливо!" рекламує свій підручник.
СВІТЛАНА2
Щось ніяк не можу я знайти це відео з математики..... Тільки всюди вступне слово
Олександр (EdEra)
Для СВІТЛАНА2: Знайти і переглянути відеоролики можна за цим посиланням: https://www.ed-era.com/mon.html
Коментувати
Світлана
Де можна переглянути відео з літературного читання
Олександр (EdEra)
Для Світлана: Знайти і переглянути відеоролики можна за цим посиланням: https://www.ed-era.com/mon.html
Коментувати
Ольга
Як же просто вивчати математику по відео-матеріалам та картинкам! Дякую! http://znoclub.com/matematyka/806-zno-v-kartinkakh-matematika.html