В Україні досі не всі школи підключені до опалення

У багатьох школах та дитячих садках держави опалювальний період досі не розпочато

В Україні досі не всі школи підключені до опалення

Міністерство освіти і науки звернулось до голів обласних державних адміністрацій з проханням взяти під особистий контроль питання організації опалення в усіх навчальних закладах, а також вжити невідкладних заходів щодо дотримання в них температурного режиму. Про це йдеться у відповідному листі, що підписаний міністром освіти і науки Лілією Гриневич.

Зокрема, у Міносвіти зазначають, що незважаючи на доручення прем'єр-міністра щодо початку опалювального сезону, у першу чергу у закладах соціальної сфери, за наявною інформацією, у багатьох населених пунктах держави опалювальний період досі не розпочато.

Внаслідок цього в значній кількості дошкільних і загальноосвітніх навчальних закладах не дотримується визначений Державними санітарними правилами і нормами температурний режим, що негативно впливає на здоров'я дітей і підлітків.

У зв'язку з чим, у Міністерстві освіти просять голів обласних державних адміністрацій взяти під особистий контроль зазначені питання.

Освіта.ua
18.10.2016

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Родитель
В Никополе в школах даже котельни ещё не построили. Дети сидят в классах при +8,а уроки не сокращают, ещё и каникулы отложили. В школах холодно, а чиновники отдыхают в тёплых краях, отпуска у них.
ЕЛЕКТРОНИК
Дітей відправили на канікули! А вчителі працюють в холоді і замерзають кожний день на роботі...
SPLS
Піздец , а не держава нахуй! Скільки ще можна терпіти цю йобану владу?!!!
ВОК
Такого ще не було при жодній владі!! Діти вимерзають у школах, студенти мерзнуть у столичних гуртожитках (не опалюють до цього часу!). Батькам прийшли платіжки за комунальні послуги, які непосильно оплатити. Іде геноцид українців своїми ж корупціонерами й "держмордами", як говорив Ляшко!! "Доборолась Україна до самого краю..."
Учитель
Львівська область школи відправили на канікули, щоб не опалювати!
долли
Для Учитель: За что боролись, на то и напоролись! требуйте с Тягныбока включить газовые котлы! он же у вас там хозяйничает.
Учитель2
І не тільки там, в Сумській обл теж діти на канкулвх
вчитель
Для Учитель: І у Черкаській теж
Коментувати
ніхтонікомунепідчиняється
Шо таке? Не слухаються голови адміністрацій а ніі міністра освіти, а ні прем’єр-міністра...
Батько
Теребовля Тернопільська обл у нас без війни Теребовлянська зош №1 не опалюється досі
Юрій
У Словянську, як і майже по всій Донецькій області (я не враховую так звану ДИНИРИ) щоб не вмикати опалення дітей відправили на канікули. У Краматорську - канікули оголосили на 2 тижні, майже до 1 листопада. А вчителі на роботу ходити повинні.