Школа має закладати патріотичне виховання, - МОН

У Міністерстві освіти відбувся 2-й форум українських патріотичних справ “Ми українці”

Школа має закладати патріотичне виховання, - МОН

Українська школа має закладати патріотичне виховання наскрізно - у різні предмети, щоб воно легше та органічніше засвоювалось. Про це під час другого форуму українських патріотичних справ “Ми українці”, що відбувся у Міністерстві освіти, сказав заступник міністра освіти Павло Хобзей.

За його словами, дітей необхідно навчати так, щоб після школи випускники були цілісними особистостями, інноваторами і, звичайно, патріотами цієї держави.

“Не менш важливо й те, що ми не можемо виховувати дітей патріотами, якщо самі не показуватимемо приклад, якщо своїм повсякденним життям не свідчитимемо про речі, які говоримо дітям. Тому є багато сфер життя, в яких наше суспільство повинно працювати над собою в цих питаннях”, - підкреслив Павло Хобзей.

У свою чергу, заступник голови Адміністрації президента Ростислав Павленко, повідомив про результати національного опитування, проведеного Інститутом соціології Національної академії наук, згідно з якими, переважна більшість населення України - понад 60% - пишається тим, що вони є громадянами України.

“Спостерігаються деякі регіональні відмінності, але в цілому практично всі регіони України ствердно відповідають на питання, чи пишаються вони тим, що є громадянами цієї країни. Виняток - лише Донбас, там більшість людей вагаються щодо конкретної відповіді на це питання. Вони на роздоріжжі - не можуть сказати, що не пишаються, і що пишаються теж не можуть. Тому ми бачимо, що саме тут нам потрібно працювати найбільше”, - додав Павленко.

Освіта.ua
17.10.2016

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Олексій
То є так :). А через декілька років напишуть нову "Концепцію національного патріотичного виховання" і скажуть теж саме: стара не виконувалася.А як її виконувати, хтось окрім концепції надає хоча б рекомендації, методичні поради та ін.? Чи це все знову зведеться до купи бумажок імені Домовёнка Кузьми типу "понарошку" та... зверніть увагу на РЕПЕТУВАННЯ і проведення "ФЛЕШМОБІВ" (коряве доречі слово)!?! Бюрократія згубить нашу країну. Кн. Гр.Потьомкін нервово палить на узбіччі.
1
Дуже по-новаторському від рабів та кріпаків вимагати патріотизма. А інші раби ще й мають закладати це й патріотизм
Сергей Очеретный
В районі працює КРУ - як результат "Ніяких заходів в урочний час!!!". Так коли ними займатися? На перервах (замість справляння нужди)? Чи на 8-10 уроках? Ще й додому серед ночі прийди. В атестаті, в класному журналі не має зараз ніде оцінювання виховної роботи - то кому воно потрібно!!! Зараз не топлять, державі по шарабану (ще й вигідно), а діти не залишаються в холодних стінах ні на позашкільні заходи, ні на гуртки. ... Цікаве це КРУ... Щоб вони найшли бліх у школі, потрібно знайти чималі кошти, щоб відвести журнали (придбані вчителями) в район на перевірку. Нонсенс. Який сенс у цій організації?
МАрта
"Українська школа має закладати патріотичне виховання наскрізно "!?(В дусі КПРС) і тому хочеться запитати : "ЯК ???" В епоху ІКТ вчитель перестав бути єдиним джерелом інформації,а школа перестала бути єдиним СУБ’ЄКТОМ ВИХОВАННЯ!!! ВИХОВУЮТЬ НЕ СЛОВА ,виховує СЕРЕДОВИЩЕ: оточення ,суспільство,ЗМІ,ДІЙСНІСТЬ,потім сім’я та школа!! А дійсність яка??? Корупція,бандитизм,збагачення,збагачення владної верхівки ,цинізм популізм і скрізь брехня! І тільки поодинокі приклади для наслідування. ОТ і ВИХОВУЙ!
кто за что ПЛАТИТ,
тому и будут "закладать".Платят россияне, их победа, платят бандиты - они впереди
людина
Перед святом Дня Захисника Ук раїни мала можливість поспілкуватися зі старшокласниками однієї зі шкіл Донецької обл. на предмет розуміння ними змісту нових червоних днів календаря. У відповідь почула, що для переважної більшості присутніх справжнім святом є 23 лютого. А ще діти не розуміють, чому Артемівськ уже не Артемівськ, а "якийсь Бахмут". То, може, патріотичне виховання спочатку потрібно коректно й дієво закласти в світлі голови вчителів? А інакше ця ініціатива- чергове бла-бла-бла чиновників МОН.
Skeleton
Для людина: всю жизнь 23-е было праздником. Все бухали 23-его. Что наши, что "бандерівці". И власть может делать, что захочет, но народ, который болт положил на политику, будет жить по своим правилам. Про переименования, то опять же, как привыкли, так и будут говорить. Тем более (самое главное!), что названия УИНП выбирал от балды и большая их часть вызывает разве что фэйспалм. Так что потом опять будут это всё переименовывать.
людина
Ну и как должен учитель работать с детьми вот таких Skeleton в плане патриотического воспитания, если в их головах такая серость??? Тут и сытому учителю иногда гадко проливать свет в эту темень, обреченную жить среди бандерівців и не приносящую никакой пользы ни Украине, ни России.
Коментувати
Учитель
Патріотичне виховання...? Хто має виховувати? Голодний вчитель, який бачить, що держава нехтує будь-яку порядність по відношенні до нього? Бачить, що за свою невтомну працю він отримує копійки , яких не вистачає на комунальні і мінімальне неякісне харчування та одяг на секонді? В якого власна дитина не має права навчатися у ВНЗ, тому що нема коштів оплатити дитині за проживання в іншому місті? Вибачте, говорити слава Україні це ще не патріотизм! Голодний жебрак не дуже думає за патріотизм!!!!
людина
Для Учитель: Підкажіть, під якими церквами України жебракують учителі?
Для людина
Скоро побачите на власні очі
Олена
Для людина: Вчитель не має права жебракувати! Звільнять за аморалку, тому і не йде під церкву. Повірте, мовчки сидить голодний і в голоді і нестатках тримає власних дітей. Ті, що сидять під церквою в день мають стільки, скільки вчитель за місяць заробляє. Правда мусить частину віддати "господарям"
Коментувати
долли
Школа має закладати... школа - это кто? Директор-сепаратист, который в армии не служил верит только в силу денег, или перекрасившаяся завроно, заставлявшая коллективы выходить на митинги в поддержку партии регионов? Или учитель, мечтающий о русскоязычном мире? Или?
людина
Для долли: Вы правы, но понять Вас может только тот, кто с этим сепарским контингентом имеет нечесть работать в одном коллективе. МОН их почему-то упорно не замечает, а зря, если хотим что-то поменять в системе воспитания.
Skeleton
Для долли: мечтающий о "русскоязычном мире"? Прикольно. Особенно если учесть, что ты и сама "русскоязыческая"...
Коментувати
Skeleton
Всех заставить кричать лозунги, маршировать, петь гимн, махать флагами, носить вышиванки и использовать только мову. По-другому - никак.
небайдужий громадянин
Для Skeleton: Ваши суждения напоминают совковое мышление. Извините, если обидела :)
Skeleton
Для небайдужий громадянин: это не мои суждения, а наших горе-националистов и политиков. И нет, оно не "напоминает", это и есть совок.
это не есть совок,
Для Skeleton: Для небайдужий громадянин: это есть новое мышление. Когда уже хоть кто-то от кормушки способен будет видеть подобное? Лишь когда кормушку разбомбят?
Коментувати
Український опір
Нехай Хобзей подасть приклад, доведе всім, що він може бути патріотом, а не тільки гавкати з будки міністерства і науки України.
ursa major
А приклад з кого брати? З перевертнів у вишиванках які й при ригіаналах непогано жили, а тепер кнопокодавлять, прогулюють засідання, безпідставно підвищують собі зарплати, а населенню ціни на на товари, тарифи і послуги? Немає на рівнятися. Тим більше, в Україні справжніх не цінують? Скільки їх загинуло в Іловайських котлах, під Дебальцево за той час, поки українські олігархо-вишиватники домовлялися з москалями в Мінську?!!
Цікаво
Цікаво, як школам закладати патріотичне виховання, коли діти по телебаченню чи в інтернеті спостерігають, як можновладці топчуть нашу державу, нехтують всіма моральними нормами, як підлітки мріють виїхати десь за кордон та працювати десь, тільки не в Україні, бо "там можна жити, а тут - лише виживати".Як пояснити третьокласнику, що його держава - найкраща в світі ,в той час, коли його батьки на заробітках, а не біля своєї дитини
Юрій
Патріотичне виховання повинна (або має) закладати держава. Щоб людина пишалася, що вона є ггромадянином своєї країни.
Oksana Pihurko
Для Юрій: патріотичне виховання, любов і повага до своєї країни, нації ще задовго до школи і навіть до дитсадка закладається РОДИНОЮ. заклади освіти можуть лише ПІДТРИМАТИ й РОЗВИНУТИ те, що в дитину вкладалося з першого дня її життя. на жаль, новомодна мантра "школа відповідальна за виховання" є не що інше, як осучаснений варіант комуністичних поглядів на виховнний процес.
радміла
Хто виховував самого Хобзея, хто його батьки за родом занять,це дуже важливо знати,щоб розуміти, хто керує освітою в нашій країні. Де знайти цюінформацію?
Коментувати