Підручники для 8 класів доставлені до областей

Друк підручників для восьмих класів повністю завершено до початку навчального року

Підручники для 8 класів доставлені до областей

7,6 млн примірників підручників для 8 класів, тобто 98,7% від потреби навчальних закладів, вже доставлено до департаментів/управлінь освіти і науки обласних держадміністрацій. Ці підручники обласні управління мають передати школам. Про це повідомили у прес-службі МОН.

За інформацією відомства, станом на 26 вересня повністю доставлені підручники в Черкаську область, майже всі книжки для 8 класів отримали Волинська область – 99,9 %, Кіровоградська, Луганська, Миколаївська, Полтавська області та м. Київ – 99,8 %. Найменша кількість підручників – 93,3 % поки доставлена в Тернопільську область.

Також у Міносвіти зазначають, що друк підручників для восьмих класів за кошти державного бюджету було повністю завершено до початку навчального року.

«Загалом було надруковано 120 % примірників підручників від реальної потреби. Із 20 % сформовано спеціальний резервний фонд, з якого можна буде брати підручники у разі збільшення кількості восьмикласників наступного року», - повідомляють у відомстві.

Якщо обласні управління освіти ще не передали нові підручники до загальних середніх навчальних закладів, дитина тимчасово може користуватися підручниками попередніх років, яких достатньо в бібліотеках навчальних закладів.

Разом з тим досі лишається відкритим питання забезпечення підручниками учнів 4 та 7 класів. На 100 % підручниками забезпечені лише діти Вінницької області. У середньому по Україні місцеві органи влади забезпечили підручниками школярів 4 класу на 74,64 %, а учнів 7 класу – на 75,28 %.

П’ять областей забезпечили підручниками учнів 4 і 7 класів трохи більше ніж на половину, зокрема, Дніпропетровська, Львівська, Миколаївська, Одеська і Сумська області.

Освіта.ua
29.09.2016

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Светлана Корман
Знов теж саме, звідки вони беруть цифри про забеспечення підручників для 7 класів? Мабуть зі стелі! В Жмеринці забезпечення - 40%, з трьох класів нові - в одному, а решта вчаться по старим! Ганьба!
Станіслав
Для Светлана Корман: А ви зверталися за розясненням до департаменту освіти? Якщо так, то що вони вам відповіли? Якщо ні, то чому. Коментарі на даному сайті чиновники не читають
Коментувати
unforgiven
Підручники для 4 класу, які ще не встигли надрукувати в повному обсязі, стали практично непридатними для використання, після так званого "розвантаження" навчальних програм. Аналогічна ситуація стосується 1-3 класів. Там підручники, які видані 2-3 роки тому, вже не відповідають чинним програмам, бо теми переставлено з класу в клас, вилучено або додано нові. Таким чином, в результаті експериментів під егідою міністерства освіти, учні 1-4 класів фактично залишилися без підручників - найголовнішого чинника якісної освіти.
Інформатик
Що з підручником інформатики для 5-го класу. Програма змінилася, а про підручник забули. Хоча б один для учителя десь придбати.
Шестопалов
Для Інформатик: Див. https://aspekt.in.ua/ Скачать в електронному вигляді безкоштовно або друкований купити за помірну ціну.
unforgiven
Для Шестопалов: вся Україна пам’ятає ваші дибільно складені тести. Не вистачало ще підручників...
Коментувати
Олена
Підручники для 8-го класу отримили, а для 7-го ( за новою програмою) нема, бо в тому році отримали їх мізерну кількість
Батьки уч.4 класу
Де ж підручники для 4 класу , за те програми нові, а за якими підручниками читати твори нових письменників?
біологічка
Кіровоградська область забезпечена на 98.9%. Це виходить,що ми-ці 00.2%-ні біології,ні хімії,ні мистецтва,ні алгебри....
Оптиміст
Вінницька область не забезпечена на 100%. В крайньому випадку в нас в школі 4 та 7 клас вчаться по старих підручниках.
Светлана Корман
Для Оптиміст: У нас така ж ситуація! Є 40% деяких підручниів.
Коментувати
dviaaw
еволюція слоупока, наступний рівень словбро
Мама 8 кл-ка
Доставили, сложили в школьной библиотеке и ... Уже вторую неделю лежат, а детям не выдают, чудно как-то.
Олена
Сьогодні отримали для 8 класу Мистецтво,Труд.навч.та укр.мову .4,7 кл. 50%,Географії жодної - Дніпропетровщина.
Наталя
А коли забезпечать книгами учнів 5 класів у м. Полтава, зокрема у ЗОШ № 24.
Світлана
Для Наталя: У Жиотомирській обл. взагалі біда!!! Цвиркають по 2 підручники!!!Про 8 клас лише мріємо!!!
Наталя
Я в минулому році купувала книги(4 клас), бачу і в цьому році буду. А директриси школи син і в минулому був забезпечений підручниками і в цьому також. Наші діти навчаються в одному класі. Так де справедливість. Для чого ці реформи коли немає навіть підручників, а кругом одна корупція.
Коментувати