Гройсман: Ми забезпечимо підвищення соцстандартів

Уряд передбачив у проекті Бюджету на 2017 рік збільшення соціальних стандартів на 10%

Гройсман: Ми забезпечимо підвищення соцстандартів

Уряд передбачив у проекті Бюджету на 2017 рік збільшення соціальних стандартів на 10% та видатків на пріоритетні сфери і готовий підвищувати це фінансування, як тільки воно відповідатиме рівню економічного зростання країни. Про це заявив прем’єр-міністр України Володимир Гройсман, відкриваючи засідання уряду у вівторок.

"Ми забезпечимо підвищення соціальних стандартів. Поки що планово 10%, але ми завжди будемо використовувати будь-яку можливість, щоби підвищувати ці стандарти так, як ми зробили, наприклад, у цьому році", - заявив Володимир Гройсман.

Він зауважив, що у грудні було заплановане 5% зростання соціальних стандартів, але з 1 грудня Уряд забезпечив їх збільшення на 10%.

Уряд забезпечить зростання щодо усіх пріоритетів, визначених у проекті Бюджету на 2017 рік, зазначив Прем’єр-міністр, зокрема щодо збільшення фінансування на національну безпеку і оборону, ремонт і реконструкцію доріг, підтримку українських аграріїв.

Також передбачено збільшення заробітної плати вчителям, лікарям, фінансування на забезпечення громадян ліками. Крім того, збережено децентралізацію – "це означає, що кошти будуть у місцевих бюджетах", - зазначив Гройсман.

"Ми закладаємо те, що сьогодні можливо, але все інше буде залежати від економічного зростання", - підкреслив він.

Освіта.ua
27.09.2016

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
МАЙДАНОВЕЦЬ
Шановний пане Гройсмане, вам не здається це знущанням над народом, коли ціни виросли в 3 рази, піднялася "комуналка", а ви лише обіцяєте на якісь 10%? Відповідно, хочеться побажати й вам і вашим діткам "такого піднесення" в достатках...Такими темпами нам навіть до рівня життя при Януковичі ще "повзти і повзти"! А чогось дієвішого не хочете запропонувати???
karasik
Для МАЙДАНОВЕЦЬ: А їм по хендехоху. У них своє життя. Хоча по ТВ сказали на 30%. Мабудь помилились
human being
Ще так скажи і я тебе выгоню отсюда
Слава
Ще хтось слухає цього балабола. Жидовня, вона і є жидовня, одне говорить, інше думає, третє робить
Коментувати