Простий математичний лабіринт для дітей

Комплект завдань, що допоможе дитині покращити та закріпити навички додавання та віднімання

Простий математичний лабіринт для дітей

Проект «Розвиток дитини» пропонує батькам молодших школярів новий комплект практичних завдань – «Простий математичний лабіринт».

Цей комплект завдань допоможе дитині покращити та закріпити навички додавання та віднімання. Завдання також покликане покращити вміння дитини швидко рахувати в умі, виконуючи двомісні математичні операції.

Кожне завдання комплекту побудоване у формі лабіринту, тому, крім виконання арифметичних дій, дитина залучатиме увагу, логічне мислення, а також проявлятиме терпіння й посидючість.

У завданнях, починаючи від стрілочки «вхід», дитині потрібно розв’язати математичні приклади у клітинках та замалювати ті з них, в яких сума (або різниця – відповідно до умов завдання) складає вказане число і таким чином дійти до виходу з лабіринту.

Кожне завдання комплекту можна роздрукувати на звичайному або кольоровому принтері та використовувати необмежену кількість разів.

Завантаження практичних завдань доступне для користувачів сайту після швидкої реєстрації.

ЗАВАНТАЖИТИ ЗАВДАННЯ

Проект "Розвиток дитини" створено командою сайту Освіта.ua. На сайті розміщуються інформаційні матеріали та статті для батьків, а також розвиваючі завдання для дітей різного віку.

Освіта.ua
05.08.2016

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів