Розвиваємо логіку: який малюнок наступний?

Комплект завдань для розвитку вміння дитини аналізувати закономірності та робити висновки

Розвиваємо логіку: який малюнок наступний?

Проект «Розвиток дитини» пропонує батькам дошкільників та молодших школярів комплект розвиваючих завдань «Який малюнок наступний».

Цей комплект завдань є чудовим засобом розвитку логічного мислення дитини, зокрема вміння аналізувати надані закономірності та робити обґрунтовані висновки.

У кожному завданні комплекту дитині пропонуються різні рядки малюнків, кожен з яких побудований за певним повторювальним принципом, закладеним у їхнє розташування.

У завданнях дитині необхідно уважно роздивитись кожен рядок та визначити принцип, за яким повторюються малюнки у рядку, а потім, користуючись ним, продовжити послідовність малюнків, намалювавши той, який за логікою має бути наступним.

Комплект складається із восьми завдань різної складності під час виконання яких ваша дитина використовуватиме такі логічні прийоми, як аналіз, синтез, порівняння тощо, а також розвиватиме увагу.

Кожне завдання можна роздрукувати на звичайному або кольоровому принтері та використовувати необмежену кількість разів.

Завантаження практичних завдань для дітей доступне для користувачів сайту після швидкої реєстрації.

ЗАВАНТАЖИТИ ЗАВДАННЯ

Проект "Розвиток дитини" створено командою сайту Освіта.ua. На сайті розміщуються інформаційні матеріали та статті для батьків, а також розвиваючі завдання для дітей різного віку.

Освіта.ua
20.07.2016

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів