Розпочато розробку етичного кодексу вчителя

Інститут модернізації змісту освіти розпочав розробку етичного кодексу працівника освіти

Розпочато розробку етичного кодексу вчителя

1 червня 2016 року відбулось засідання робочої групи з розробки «Етичного кодексу працівника освіти». Про це повідомляє Інститут модернізації змісту освіти.

Як зазначається в повідомленні, «мета створення Кодексу – встановлення загальних моральних принципів та правил етичної поведінки у стосунках між людьми, які є основою збереження і прогресу демократичного суспільства та всебічного розвитку людини».

Після розробки проекту «Етичного кодексу працівника освіти» він буде оприлюднений для громадського обговорення.

Освіта.ua
02.06.2016

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
лена
Для Vlad: Совершенно с вами согласна, они хотят окончательно унизить этих несчастных!!! Все считают самыми большими врагами нашей страны УЧИТЕЛЕЙ!!!
Vlad
Опублікують - познущаємся! Інститут модернізації змісту освіти хоче якось виправдати своє жалюгідне існування....
Kolenval
Чому ні? Можна спробувати. Але розробити потрібно декілька варіантів, розглянути їх, обговорити, проголосувати, прийняти або не прийняти.
kolenval
Для Kolenval:
Коментувати
Hunter
Етичний кодекс народного депутата України: за кнпокодавство - розстріл, за невиконання обіцянок - розстріл, за прогули - розстріл... Починати треба не з учителів, рівень моральності і етики зараз найвищий в Україні.
Шера
Разработайте этичный кодекс для директора и его заместителей. Все они стоят на страже той системы, которую пытаются(?) поломать прогрессивные представители МОН и другие нормальные учителя.
вчитель
Який до бісиків кодекс???? А захистити вчителя та його законні державні виплати ви не хочете? Чому вчитель щось комусь завжди винен? Чого ніхто не звертає увагу на нівелювання професії вчителя??? Зверніть увагу на те, як батьки ставляться до навчання своєї дитини: я народив, а твоя справа навчати і виховувати, хто примусить батьків працювати з дітьми, хто слідкуватиме за тим, чи дитина вивчила уроки???? Знову вчитель?? Розумію, що питання риторичне, та хоч висловилась....
Меркель
Почему все переполошились, ведь мы еще в глаза не видели этот кодекс! Кто работает в коллективе, прекрасно знает, что есть особи, которые "подставляют" своих же коллег, стучат на них, ведут себя, мягко говоря, неэтично. Вот для них и следует прописать такой кодекс чести, и чтобы следовали ему на практике. Особенно это касается тех, кто так или иначе "ближе к телу" руководства школы.
Марта
Для Меркель:Ви що ,дійсно ,думаєте ,що це щось змінить???Не будьте наівними,МУ-Му воно і в Африці Му-Му ! І ніякі КОДЕКСИ НЕ ДОПОМОЖУТЬ!!!!
Коментувати
завуч
Наболіло... То навчальний рік з 11 класом зжужмано закінчили, а тепер не можемо дочекатися листа про навчальльні плани на наступний навчальний рік. Розумію, кодекс важливіший
Є. Балов
Вчителям піднімуть зарплати від 30 000 до 150 000? Якщо ні, то пішли ви на}{уй зі своєю "етикою". Нехай її судді дотримуються, природжені корупціонери.
вчитель
Розробіть кодекс для учнів, батьків та чинуш і виконуйте його! Хворі на голову!
MarcusAurelius
Створення цього опусу ще раз підтверджує те, що легше демонтувати всю існуючу систему освіти і створити щось нове, ніж намагатися реанімувати труп. Гриневичі, Совсуни, Квіти, Табачники та їхня челядь мають зникнути з української освіти назавжди.
Olga Gritsay
Є кодекс державного службовця. Вчитель - державна людина. Навіщо вигадувати велосипед? Працюй чесно - ось і весь кодекс. Так завжди було і буде. Ті, хто прийшли працювати вчителем не за покликанням, повинні піти.
До чого тут покликання?
Для Olga Gritsay: Якщо звертати увагу на «покликання», то тут і «моральний кодекс» доречний, а якщо вчитель – держслужбовець, громадянин України, - то для всіх громадян – є основний закон - Конституція
Коментувати
дістало
У всіх органах де відбуваються реформи, спочатку думають про матеріальне забезпечення співробітників. Учителям ще потрібен "якийсь" кодекс??? Ми і так як миші. Сидимо тихо і чемно, полатані, обдерті, обгадяні державними обіцянками. Бо не етично висловлюватись проти влади. Зараз же задушать перевірками, скороченнями. А "мужі" думають, щоб ще придумати, щоб замордувати сільські школи. Навіщо державі розумні люди, потрібно "бидло" яким повертати можна як дишлом.
НЕСТЕРПНО
Ви краще депутатам Кодекс придумайте, і такий же бредовий не забудьте!!!
1111
Мабуть табачнік зробив пластичну операцію і під іменем Гриневич пропихає старі ідеї в маси. Дежа-вю!!!
unforgiven
Українській освіті потрібен не етичний кодекс учителя, а принцип fair play для всіх учасників навчально-виховного процесу батьків, учнів, учителів, міністерства освіти.
Петро
Ні, це нітрохи не смішно. На цю тему на цьому ж ресурсі вже відсміялися 5 років тому. http://osvita.ua/school/method/23942/
Теж вчителька
Для Петро: Дякую. Почитала статтю, преглянула кодекс. Посміялась. Тепер буде цікаво подивитись на новий. Спишуть, напевно.))
))))))))))))))))))))))))))))))))))
Для Петро: не прошло и 5 лет.Эй,вы,те,кто орал о том,что гриневич самодостаточна,вы в своём уме то орали? или заказ поступил? Если заказ,тогжда ладно-кушать всем хочется,и одеться-обуться тоже.А если вы на полном суръёзе так считаете,то мне и себя тоже грустно
Коментувати
небайдужий громадянин
якшо на фоткі вчителька української школи - то вона або дружина олігарха, або тільки що переступила поріг закладу і ще не зовсім в тємі, куди потрапила :))))
Володимир Лихо
Краще забороніть у школах мобільні телефони на уроках - тотальне зомбуюче учнівське зло.
Богдана
Для Володимир Лихо: Для чого забороняти? Я вчитель, і сама активно користуюсь смартфоном на уроці,і учнів заохочую: будь-яка довідка з Інтернету, текст, зображення, відео, звук та ін. Не в печерний же час живемо!
а вот теперь
Для Володимир Лихо: преставьте массу таких Богдан, особенно во время контроля ЗНАНИЙ. А бОльшего и не надо. НИ воображения у детей, ни памяти.Но кнопки зато нажимать умеют.Идём к тотальной компьютеризации. Ну а ЗАЧЕМ человеку память(человек есть то,что он помнит), и зачем человеку разум.Машина заменит всё.Человеку будет придатком к ней.Тем, который ремонтирует... Хотя... Ведь со временем и ремонтировать себя машина будет сама.Машине НЕ нужен человек.
Богдана
Ваш консерватизм мене дивує. Готова посперечатися і переконати Вас у тому, що при розумному поєднанні класичного і сучасного підходів у викладанні ефект чудовий!
Коментувати
учитель
Коли вже буде затверджено етичний кодекс учнів та батьків. Здається йдемо в Європу. А чомусь постійно потрапляємо до Раші. Збіг обставин, чи повне небажання працювати на людей.