Створення опорних шкіл: телефонна лінія МОН

Для встановлення комунікації з організації опорних шкіл у МОН відкриють  телефонну лінію

Створення опорних шкіл: телефонна лінія МОН

Для встановлення системної комунікації між об’єднаними територіальними громадами та Міністерством освіти і науки з приводу організації опорних шкіл у відомстві відкриють пряму телефонну лінію. Про це повідомляє прес-служба Міносвіти.

У МОН зазначають, що робота телефонної лінії необхідна для відповіді на питання, з яких потрібні консультації експертів та допомога фахівців Міністерства освіти.

Відповіді на питання будуть надавати заступник міністра освіти Павло Хобзей, співробітники департаменту загальної середньої освіти, а також експерти шведсько-українського проекту «Підтримка децентралізації в Україні».

Пряма телефонна лінія працюватиме з 16.00 до 18.00  у червні -  2,  16 та 30,  у липні – 7 та 21.

Номер прямої телефонної лінії: 044 486 24 42.

Питання щодо організації мережі навчальних закладів та управління нею можна надсилати на адресу [email protected].

У МОН також повідомили, що відповіді на запитання будуть публікуватися на сайті Міністерства освіти і науки України.

Освіта.ua
31.05.2016

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Павло
Ви краще порахуйте вчителів, які в оптимізованих школах залишаться без роботи!!! В нашій школі 1 вересня прийняли тарифікацію, 9 вересня сесія райради прийняла рішення про оптимізацію. З 1 січня дітей возитимуть в опорну школу!!! Що в середині навчального року - нікого не хвилює!!! Згоди ні в дітей ні в батьків не запитували. Про вчителів і мови немає. За вухи будемо витягувати опорну школу, в ній 12 випускників, а в нашій школі - 5, та в сусідній оптимізованій - 10, і ніби клас набрали !!! В законі йде мова про 17 -18 н.р., а в нас вирішили не запізнитися, вже почали з 16 року!!! А що буде в 17 - 18 н.р.???
Леся Чвіль
Сама є заступником опорної школи, але ні директор, ні заступник жодних надбавок не мають, тільки більше клопоту, бо треба в полі зору тримати свою школу і ще й школи - філії.
наталя
А відрізняється зарплата вчителів, директорів, заучів опорних шкі від інших і на скільки? Чи лише директор і його заступник мають надбавку до зарплати, а вчителі дулю??????