Домалюй літеру: вивчаємо українську абетку

Комплект практичних завдань, що познайомить малюків із великими та малими літерами

Домалюй літеру: вивчаємо українську абетку

Проект «Розвиток дитини» пропонує батькам дітей молодшого віку новий комплект практичних завдань – «Впізнай літеру за фрагментом».

Цей комплект завдань може використовуватися задля того, щоби покращити впізнання дитиною великих і малих літер української абетки та для досконалого й детального вивчення їх правопису.

Досягатиметься це шляхом одночасного залучення візуального сприйняття, аналізу й порівняння (пошуку схожостей та відмінностей), а також здатності дитини концентрувати увагу на потрібній деталі, виокремлюючи її з багатьох інших.

У кожному завданні комплекту дитині необхідно із кількох запропонованих фрагментів знайти один фрагмент, що належить до запропонованої літери у рядку, та вірно його домалювати.

Крім вивчення великих та малих літер українського алфавіту, виконання завдань сприятиме покращенню зорової пам’яті, координації рухів та навичок дрібної моторики.

Завдяки виконанню завдань дитина навчиться впізнавати літери та знатиме їх написання, що стане добрим підґрунтям для подальшого навчання письма та читання.

Кожне завдання можна роздрукувати на звичайному або кольоровому принтері та використовувати необмежену кількість разів.

Завантаження практичних завдань доступне для користувачів сайту після швидкої реєстрації.

ПЕРЕГЛЯНУТИ ЗАВДАННЯ

Проект "Розвиток дитини" створено командою сайту Освіта.ua. На сайті розміщуються інформаційні матеріали та статті для батьків, а також розвиваючі завдання для дітей різного віку.

Освіта.ua
27.05.2016

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів