Нова документ-камера для навчання Eloam
PR

Камера Eloam VE800AF може транслювати не тільки документи, а й 3D об'єкти і досліди в реальному часі

Нова документ-камера для навчання Eloam

У компанії «Інтер Сістемс» з'явилася довгоочікувана новинка - документ-камера Eloam VE800AF.

Документ-камера Eloam VE800AF, підключена до комп'ютера, може транслювати не тільки документи, а й 3D об'єкти і досліди в реальному часі. Видно буде всім, навіть учням на останніх партах.

Так само документ-камера здатна працювати в парі з мікроскопом і показувати на монітор або проектор все, що видно у нього. Документ-камеру можна рекомендувати для використання на уроках біології, хімії та анатомії.

Нова документ-камера Eloam VE800AF може сканувати за секунду зображення формату А4 із роздільною здатністю 2592×1944. Якщо перед вами стоїть завдання просканувати книгу у 300 сторінок за короткий час, то документ-камера Eloam впорається з цим завданням за 15 хвилин. Що заощадить вам не тільки час, а й нерви.

Камера відмінно підійде для використання в школах, університетах, бібліотеках і архівах. За допомогою неї можна швидко відсканувати велику кількість документів за короткий час, а також показувати 3D об'єкти і досліди учням.

Документ-камера Eloam VE800AF складається в єдину конструкцію за розмірами, що не перевищує книгу, а міцність камери гарантує безпечне використання в школі або іншому навчальному закладі.

Крім того, 5-ти мегапіксельна камера Eloam має вбудоване LED підсвічування для зручності сканування, а завдяки VGA входу і виходу камеру можна підключити до телевізора, проектора, комп'ютера або монітора.

У документ-камери Eloam VE800AF є рухома головка, що дозволяє рухати об'єктив в різні боки, це дозволяє знімати не тільки 3D об'єкти, але і вертикальні предмети. Це означає, що документ-камеру Eloam можна використовувати навіть для звичайної зйомки.

У програмному забезпеченні камери, що поставляється з нею в комплекті, є функція розпізнавання тексту, яка буде дуже корисною в процесі навчання.

Документ-камери Eloam можна вибрати на сайті компанії «Інтер Сістемс».

Дізнатись більше

Освіта.ua
24.05.2016

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Євгеній
Доброго дня. Чи підходить ця камера для організації дистанційного навчання? Мені треба показувати учням досліди з фізики.
Катерина
Для Євгеній: Доброго дня, Євгеній! Документ-камери Eloam підходять для організації дистанційного навчання, вони дуже прості в підключенні та експлуатації. Також у нас Ви можете придбати електронні лабораторії для уроків фізики. Більше інформації на нашому сайті https://inter-systems.kiev.ua/ Також телефонуйте якщо виникнуть питання - 0968115539.
Євгеній
Дякую , а чи є у Вас сканери других виробників ?
Катерина
Документ-камери Eloam також виконують функції сканера документів. Ми пропонуємо також камери Elmo. Більше інформації на нашому сайті або дізнайтеся у наших менеджерів, які завжди готові надати кваліфіковану консультацію щодо продукції.
Коментувати