Проект МОН з модернізації навчальних програм

МОН запрошує експертів, педагогів, освітян до участі в проекті з розвантаження та модернізації навчальних програм для 1-4 класів

Проект МОН з модернізації навчальних програм

Міносвіти запрошує експертів, педагогів, освітян до участі в проекті з розвантаження та модернізації навчальних програм для 1-4 класів для загальноосвітніх навчальних закладів з українською мовою навчання. Про це йдеться у повідомленні Міністерства освіти і науки України.

Як зазначається в повідомленні, реагуючи на численні звернення вчителів і батьків, Міністерство освіти починає перегляд програм з початкової школи. Мета – доопрацювати програми з урахуванням вікових особливостей дітей, викликів сьогодення і потреб майбутнього.

У найближчі місяці мають бути осучаснені та розвантажені насамперед програми для 1-4 класів для загальноосвітніх закладів з українською мовою навчання. За ними — програми 9 класу, для якого в наступному році мають друкуватися нові підручники.

Зміни до програм мають бути схвалені до серпневих конференцій, щоб впровадження оновленого змісту позитивно позначилося на учнях в новому навчальному році.

Міносвіти пропонує публічний механізм оновлення програм. До участі запрошуються вчителі-практики, вчителі-новатори, методисти початкової освіти, спеціалісти з базових компетенцій, освітні експерти, психологи, лікарі-педіатри, розробники онлайн-курсів та авторських програм.

«Ми ставимо комплексне завдання: не забрати «щось зайве з програм», а за чіткими критеріями прибрати дублювання між предметами, а також інтегрувати в зміст існуючих базових предметів такі сучасні компетенції як цифрова, підприємницька, громадянська, комунікаційна грамотність», — йдеться у повідомленні МОН.

«Якщо ви володієте відповідною освітою, експертизою, розробками чи напрацюваннями, маєте практичний досвід написання навчальних програм і методичних рекомендацій, готові ділитися своїми знаннями – ми запрошуємо вас долучитися до роботи в робочих групах», — підкреслюється у повідомленні.

ЗАПОВНИТИ ОНЛАЙН-ЗАЯВКУ

Освіта.ua
19.05.2016

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Микола Володимирович
Неправильна форма роботи з педагогами. Мцністерство НЕ ПОВИННО СИДІТИ У СВОЇХ КРІСЛАХ І ВДАВАТИ ВЕЛИКИХ КЕРІВНИКІВ. Ідіть в школи, до вчителів, до учнів , до батьків--говоріть з людьми. Ви на службі у суспільства. Запровадьте гранти на найкращий підручник(як це в Європі )(вчителі зможуть вибрати один з кількох підручників)-і тільки після обговорення і тестування в ЗВИЧАЙНІЙ школі впроваджуйте. Не розумію НАВІЩО ДРУКУВАТИ-у Вас є лишні кошти на папір, доставку підручників і т.д. Давйте іти попереду ЄВРОПИ --ТІЛЬКИ ЕЛЕКТРОННІ ВЕРСІЇ. Майбутнє за цифровими технологіями. В цифрову версію легше внести зміни--не треба передруковувати цілу книжку. А ЗМІНИ ВІДБУВАЮТЬСЯ КОЖНУ МИТЬ ---МИ ПОВИННІ ЙТИ В НОГУ ЗЧАСОМ.
Вчитель
Для Микола Володимирович: Паперові книжки ще довго будуть незамінними, попри всі переваги електронних. Причина: при читанні паперових та електронних книжок інформація сприймається по-різному. Джерело: http://hyser.com.ua/tehnology/81927-81927
Коментувати
average
Якщо міністерство освіти запрошує, майже закликає, взяти вчителів, психологів і батьків, у розвантаженні навчальних програм, то їх шановні автори повинні працювати не в міністерських кабінетах, а розвантажувати вагони на товарній станції. Бо рівень їхньої компетенції, виходить, ніякий. А це, в першу чергу, негативно відбивається на якості освіти, за яку освітні чиновники, таке враження, готові гризти землю. Хоч, насправді, вони лише намагаються довести, що недаремно отримують зарплату, ототожнюючи свою роботу з роботою учителя, або, навіть, ставлячи себе на рівень вище.
Сергей Лимонов
Ще одна профанація від МОН! Окозамилювання й "право голосу"- як і у випадку з вибором підручників !Вчителі вибрали одні підручники- а облоно- підсунули які є!