МОН залучить учителів до розробки програм

Учителів та експертів запрошують до робочої групи з оновлення програм початкової школи

МОН залучить учителів до розробки програм

Міністерство освіти і науки запрошує вчителів та експертів до робочої групи з оновлення програм початкової школи. Про це повідомляє прес-служба відомства.

Для включення в робочу групу зацікавленим особам необхідно надіслати своє резюме та пропозиції щодо оновлення навчальних програм на електрону адресу: n_beskova@mon.gov.ua або a_lototska@mon.gov.ua.

Термін подання до 1 червня 2016 року.

Освіта.ua
07.05.2016

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
дивно
Дивина, та й годі! Повідомлення про залучення вичтелів до оновлення програм. Лише у першому коментарі про це, далі - про все інше: гроші, семінари, як це ще "невмотивованих учнів" не зачепили. Зазвичай, купу схвалень отримують коментарі на кшталт "коли вже чиновники спитають простого вчителя, що вчити і як! Ми б розказали!". Питають ось зараз, запрошують. Ан дзуськи! Про пдручники спитали у минулому році - повний провал. Зараз - буде те саме. Хтось зробить, а у вересні почнуть лити на розробників помиї - те не так, треба було ось так, не розвантажили, не те включили, програми недолугі... що ж простого вчителя не спитали! Зате зараз почубились, як сантехніки.
Леонідович
Для дивно: Питають, але роблять по своєму, на пропозиції зувсім не зважають (чи не читають). Ця стаття з’явилась лише для того, щоб потім сказати, що програму створювали вчителі. Хтось отримає за програми гроші, а вчителі будуть винні за погану якість
дивно
Критикувати вже зроблене кимось завжди легше. Хто забороняє вчителям, які хочуть заробити гроші за розробку програм, надіслати своє резюме і долучитися до розробки? Висловлення пропозицій під час громадського обговорення і розробка проекту програми - це дві великі різниці. Пропозиції розробників (підкреслюю) будуть обговорені і включені до проекту. Вчителям пропонують стати власне розробниками. Чому б ні? Інша справа, що навіть "золота" програма ніколи не зможе задовольнити всіх. Згадайте палкі суперечки щодо літератури: хтось наполягає на класиці, хтось - на сучас. літ-рі. Але вчителі-філологи зараз написали відкритий лист. До них дослухаються. Вони зробили крок. Це краще, ніж невиховані коментарі з переходом на особистості на цьому сайті. Погодьтеся.
Вы всё правильно пишете
Для дивно: И я надеюсь, что знающие учителя уже направили свои резюме для участие в командах по составлению программ. А проконтролируют уровень программ и соответствие их физиологическим возможностям детей люди из АПН
Коментувати
Марко
Треба заборонити учням під час уроків користуватися телефонами. У кожного закладу є телефон. І рідкісний випадок, коли батькам дійсно щось треба.
рокки
Отменить оплату надо уже с 2016/17 учебного года. А те деньги определить на повышение зарплаты всем педагогам. И правильно сказали. Надо больше платить за категории и тарифные розряды.
Марко
Для рокки: Дійсно за категорії потрібно підняти оплату.
Коментувати
а рокки правильно говорит
ОТМЕНИТЬ оплату званий.Желают иметь звание? Для собственного удовольствия-пожалуйста.И тогда не будут рвать когти для получения званий,а будут просто работать, получая удовольствие О РАБОТЫ.Но... для подобного подходя необходимо ДОСТОЙНАЯ оплата... Тогда и моим детям откроется путь в образование. А ДО того - ЗАСЬ.
Лидия
Для а рокки правильно говорит: Не ори, здесь все адекватные люди , читать умеют. Ты смотри, разорался !!!
моё дело
Для Лидия: хочу орать - буду орать и НИКТО не вправе мне тыкать, пока Я этого НЕ захочу.Понятно?
а теперь спокойнее
Для Лидия: я в разговоре вообще не повышаю тона на людей.Как правило.Поэтому если Вы читаете КРИК, то, возможно, это результат Вашего общения с детьми? Или с коллегами. И вот что примечательно.Наши дети (НАШИ ДЕТИ) привыкли к тому, что дома с ними разговаривают на повышенных тонах.А это означает, что спокойный разговор в школе они не принимают.Если послушать разговор продвинутых учительниц со своими учениками, то в тоне этих учительниц присутствует ПРИКАЗ. Как мамы к детям.И дети в таких классах не слышат иного тона, нежели крик... (Это наблюдение не в одной школе и не только в школе)
Коментувати
Н.І.
Нормальний практикуючий учитель не буде нічого писати. Нехай в районо зберуть толкових учителів на нараду (замість проводити радянські семінари), а ті нададуть вашій комісії конкретні рекомендації, а комісія - відбере найбільш толкові і практичні.
дивуюся
Для Н.І.: А що в школах є ненормальні не практикуючі вчителі ??? Дивно !!!
равно как и обучение через инет.ДЛЯ развитых
Для Н.І.:понимаете,тут ещё одна загвоздка. Если человек будет в группе,составляющей программы, он получит оплату ЗА РАБОТУ.А когда собирать станут учителей на "семинар", то звиняйте, с какого перепою УЧИТЕЛЬ будет работать ЗА ТОГО ПАРНЯ,который и живёт лучше, и имеет больше ЗА ЧУЖОЙ труд
Марко
Для Н.І.: 1. Семінари хоч один раз на рік потрібні 2; не "РАЙОНО", а "РАЙВО"; 3. Що це ви одразу себе приписали до толкових? І хто зна чи ваші рекомендації виявляться толковими і практичними. Україна велика.
Коментувати
рокки
Є прекрасна ідея! Відмінити оплату педагогічних звань. Тільки категорії і тарифні розряди.
Н.І.
Для рокки: Жаба - українська національна тварина.
рокки
Для Н.І.: Натяк зрозуміло. Але не в тім суть. Вже значна частина людей починає помічати. Більшість педзвань не віповідають рівню досягень. То для чого їх оплачувати? Побачимо тоді скільки кумів і родичів керівників побіжить атестуватися! Доречі натяк зовсім не доречний.
михайло
А більшість присвоєних кваліфікаційних категорій відповідають рівню досягнень? Чиїх? Чи там нехай уже куми і родичі пасуться далі?
Коментувати
рокки
Я прекрасна ідея! Відмінити оплату педагогічних звань. Тільки категорії і тарифні розряди.
fktrcfylhf
Правильное решение.Пусть пишут.Может,тогда увидите часто встречающиеся орфографические ошибки в письмах некоторых учителей русского языка, имеющих высшие категории и даже звания.Успехов им!