Графічні диктанти для дітей молодшого віку

Чудова можливість поєднати розвиток просторової орієнтації, уваги, моторики й координації

Графічні диктанти для дітей молодшого віку

Проект «Розвиток дитини» пропонує батькам дітей молодшого віку новий комплект практичних завдань – «Графічні диктанти для дітей», що є чудовою можливістю підготувати дошкільнят до подальших навантажень у молодших класах та допомогти першокласникам адаптуватись до навчання.

Графічні диктанти сприяють розвитку навичок письма, дрібної моторики та координації рухів, а також уваги, просторової орієнтації, абстрактного мислення, старанності та посидючості.

У завданнях комплекту дитині необхідно зосередити увагу на вихідних точках, що розташовані на клітчастому полі, й від них почати малювати лінії в певному напрямку і довжиною у певну кількість клітинок, відповідно до наданих вказівок.

Після правильного виконання кожного завдання має з’явитися малюнок, який потрібно розмалювати у відповідні кольори.

Диктувати вказівки можуть батьки або ж дитина йтиме за ними самостійно. До початку роботи батькам потрібно повторити з дитиною різні напрямки (вправо, вліво, догори, донизу).

Кожне завдання можна роздрукувати на звичайному або кольоровому принтері та використовувати необмежену кількість разів.

Завантаження практичних завдань доступне для користувачів сайту після швидкої реєстрації.

ПЕРЕГЛЯНУТИ ЗАВДАННЯ

Проект "Розвиток дитини" створено командою сайту Освіта.ua. На сайті розміщуються інформаційні матеріали та статті для батьків, а також розвиваючі завдання для дітей різного віку.

Освіта.ua
20.04.2016

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів