Проектор BenQ - ідеальне рішення для навчання
PR

Компанія «Інтер Сістемс» презентувала проектори BenQ MS506 і MX525 на освітній виставці

Проектор BenQ - ідеальне рішення для навчання

Найпопулярнішими моделями проекторів для шкіл і університетів є моделі BenQ MS506 і BenQ MX525. Саме ці моделі проекторів були презентовані компанією «Інтер Сістемс» під час освітньої виставки «Сучасні навчальні заклади - 2016», що відбулась у Київському палаці дітей та юнацтва.

Проектор BenQ MS506 є чудовим рішенням для навчальних класів та аудиторій, оскільки є яскравим, чіткий з вбудованими динаміками. Інша модель проектора BenQ MX525 відрізняється великою роздільною здатністю зображення XGA (1024x768) і наявністю HDMI входу для демонстрації більш якісного відео.

Відвідувачі виставки відзначили, що представлені проектори допомагають демонструвати навчальний матеріал на всю аудиторію, підвищують інтерес до навчання і сприяють засвоєнню навчальних тем. Проектор BenQ користуються значною популярністю в освітніх закладах України.

Компанія BenQ є світовим лідером серед DLP проекторів для навчання. Переваги проекторів BenQ: яскравість, безліч варіантів підключень, простота у використанні і доступна ціна. Усі проектори BenQ відповідають вимогам Міністерства освіти і абсолютно безпечні для дітей.

Офіційні поставки проекторів BenQ здійснює компанія «Інтер Сістемс», яка може обладнати інтерактивний клас з допомогою проекторів, інтерактивних дошок, проекційних екранів, документ-камер та іншим обладнанням. Для освітніх установ компанія пропонує спеціальні пропозиції і гнучку систему знижок.

Також компанія «Інтер Сістемс» пропонує комплексний підбір обладнання, оригінальну техніку з гарантією від провідних світових брендів, професійні консультації, монтаж та інсталяцію обладнання. Компанія допоможе зробити сучасний навчальний клас і оснастити його новинками інтерактивного і проекційного устаткування.

Дізнатись більше

Освіта.ua
07.04.2016

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Учи-теля
Придбати можна і кращий. За чий кошт? Зарплата мізерна, сміхотворна, фінансування шкіл аналогічне, ще й на зарплати 2,6 мільйони не вистачає.