МОН запрошує на конференцію з аутизму

Запрошуються педагогічні та медичні працівники, представники громадськості, батьки

МОН запрошує на конференцію з аутизму

25 березня, напередодні Всесвітнього дня поширення інформації про проблему аутизму в Міністерстві освіти і науки вперше відбудеться Всеукраїнська науково-практична конференція «Проблеми і досягнення в сфері аутизму в Україні та інших країнах світу».

Захід відбудеться за участю громадської організації Фонд допомоги дітям з синдромом аутизму «Дитина з майбутнім» і збере в один день і в одному місці провідних фахівців, які обговорять проблеми та можливості освіти дітей з розладами спектру аутизму.

Зокрема, на конференції йтиметься про перспективи розвитку дітей з особливими освітніми потребами; науково-методичне забезпечення змісту освіти дітей з розладами спектру аутизму; аутизм у світі: прикладні практики і кейси для України; особливості сприйняття світу дитиною з аутизмом; систему допомоги дітям з розладами спектру аутизму.

Для участі в конференції запрошуються науковці, педагогічні працівники навчальних закладів, медичні працівники, представники громадських організацій, батьки дітей з аутизмом.

Місце проведення: Міністерство освіти і науки, Київ, проспект Перемоги, 10, актовий зал (3-й поверх).

Початок конференції о 10.00, закінчення - 16.00.

Контактна особа для реєстрації: Галина Лозова 067-290-8363, info@cwf.com.ua. Участь - безкоштовна.

Освіта.ua
22.03.2016

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів