Україна візьме участь у форумі вчителів-новаторів у Будапешті

Українські вчителі використовують "Зоряні Війни" та популярну гру Minecraft для цікавішого навчання

Україна візьме участь у форумі вчителів-новаторів у Будапешті

6 учителів представлятимуть Україну на міжнародному форумі Microsoft E2 Educator Exchange, де щороку визначають найбільш інноваційних освітян. На конференції фахівці говоритимуть про останні тренди в освіті та як поєднувати традиційну педагогіку й новітні технології. Метою заходу є підтримка та заохочення вчителів до впровадження сучасних технологій у навчальний процес. Форум відбувається в Будапешті з 8 до 10 березня.

"Сьогодні існує безліч безкоштовних доступних інструментів, за допомогою яких можна отримувати актуальні знання та практичні навички, необхідні для життя в цифрову епоху. Вчителі мають вміти працювати з технологіями, адже це є неодмінною умовою для розвитку української освіти, – каже Павло Хобзей, заступник міністра освіти і науки України. – Українські викладачі вкотре доводять, що наша країна здатна впроваджувати інноваційні ідеї у виховання нового покоління, яке здатне до критичного мислення та пошуку творчих рішень".

У рамках форуму буде проведено конкурс на кращу спільну роботу – Educator Challenge, протягом якого освітяни в командах обговорять проблеми навчального процесу, запропонують ідеї для їх подолання та опишуть свої рішення в програмі Office Mix. Команди, що запропонують найкращі інноваційні ідеї, отримають нагороди.

На форумі також буде продемонстровано, як популярні серед дітей ігри Minecraft та Little Big Planet стають новими освітніми платформами.

"Сьогодні освітяни мають значно більше можливостей втілювати творчі та нестандартні ідеї в навчальному процесі, що здатні захоплювати дітей і заохочувати їх до навчання. У цьому їм допомагають сучасні технології – учні з нетерпінням чекають нових, творчих завдань, та намагаються їх реалізувати, – каже Роман Рудюк, керівник програми "Партнерство в навчанні» компанії "Майкрософт Україна". – Кінцева мета Microsoft – зробити освіту цікавою та доступною, як для дитини, так і для вчителя".

Наприклад, Ярослав Киричков, викладач Київського політехнічного інституту, навчає основ програмування за мотивами кіноепопеї "Зоряні війни" у програмі Office Mix. Діти вчаться розробляти власні ігри та допомагають один одному, менше покладаючись на вчителя. Ця робота принесла новатору третє місце на Міжнародному конкурсі Microsoft MIXathon Challenge, що дозволило йому стати фіналістом конкурсу E2.

Окрім Ярослава, до фіналу ввійшли ще 5 педагогів з України: Нінель Бардакова (Ліко-школа), Оксана Личковська (Britannica School), Віктор Клименко (Європейський колегіум), Маргарита Калюжна (Кіровоградський Колегіум) та Ірина Таран (Кіровоградський Колегіум).

Більшість учасників форуму є експертами мережі Microsoft Innovative Educator – міжнародної спільноти, яка працює над розвитком ідей для кращого навчання. Загалом, до мережі MIE входять 3700 вчителів, серед яких – 44 українці.

Цього року, кожен, хто зареєструється на сайті матиме можливість долучитися до конференції через онлайн-трансляцію. Зранку 9 березня освітяни матимуть нагоду почути презентації провідних експертів та наживо поспілкуватися з учасниками форуму.

Зареєструватись

Глобальний форум Microsoft E2 вже вдруге збирає представників освітянської спільноти, щоб вияснити ідеї задля кращого навчання. Загалом, на форумі очікується близько 300 учасників з усіх куточків світу.

Освіта.ua
06.03.2016

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
гість
Оксані Борисівні: Для всіх програм є безкоштовні аналоги. Навіть ігри що навчають програмуванню, наприклад codecombat.com. Але у нас корупція і всі підручники під Мягкомягких. Ну не має у мене ліцезійного 10 офісу, а є безкоштовний Опен, але.... НАШ ПРИВЧАЮТЬ КРАСТИ....
гетьсана
Нецензурщина "ХХХ" - скрытая и это "новаторство"?
гість
1 Там де Microsoft, там тільки їх продукти і найнолвіші версії, а вони платні 2 Minecraft наприклад 19.95 EUR
Оксана Борисівна
Для ХХХ: Журнал "Наука побеждать"-це для тих хто буквоїднічає, а суті не бачить. Це при тому, що називаєте себе ХХХ-це те,що на заборі пишуть. В Будапешті 5 наших вчителів -новаторів, які дійшли до фіналу,невже ви їм так заздрите,що по-розуму відстаєте , чи не спроможні ? Новатори є і будуть , бо за ними майбутнє.
Оксана Борисівна
Для гість: Так, згодна. Але врахуйте, що в Україні піратство процвітає.Ми не звикли до ліцензійних програм, бо вони платні. Проте скоро Компанія Майкрософт буде створювати програмні продукти, які лише платні і не сумісні з неліцензованими. Так чи інакше ми українці будемо користуватися лише ліцензійними .За все треба платити.
гетьсана
Для Оксана Борисівна: А сколько они стоят, знаете? А зарплата учителя и не только, но и простого украинца, позволяет покупать лицензионные? Спасибо, что иностранцы это понимают, в отличие от таких как вы и не препятствуют. Сколько же у нас "одобрямсов" своих бес.головых.
Коментувати
Оксана Борисівна
ДЛя ПЕНСІОНЕР ТА ПЕНСІОНЕР2: О тож я і кажу ви навіть і ввімкнути не вмієте ПК, то пора Вам,пора... А в Швеціїї є обовязковим урок МАйнкрафт у деяких школах! ( журнал "НАУКА победать" №8)читати треба журнальчики і цікавитися передовим досвідом.
Вчитель-новатор
В Будапешт приїхали вчителі-новатори, зареєструйтеся вчителі пенсіонери і поцікавтися :-))))
Геннадий
Для Оксана Борисівна: уточните, пожалуйста, какой журнальчик читать: "Наука поОбедать" или "Наука побеГать"?
ххх
Для Вчитель-новатор: А в чому полягає ваше новаторство? Невже в тому, щоб замість написати "поцікавтеся" ви пишете "зацікавтися"?
Коментувати
Оксана Борисівна
Вчителю і всім попереднім: Компютерна гра МАЙНКРАфт використовується більше ніж в 500 школах Америки і Європи. За її допомогою учні легко вивчають іноземні мови, на біології вивчають ДНК і РНК, на геометрії легко справляються з задачами і т.д. В Швеції Майнкрафт є обовязковим уроком для учнів, бо розвиває креативність і учні діють як команда. Вирішується проблема з підлітковоим віком. Програма є передовою в освіті, в навчанні ,а вчителям пенсіонерам пора ...
больше всего нравится то,
Для Оксана Борисівна: что и БЕЗ майнкрафта дети, которые УЧАТСЯ спокойно овладевают перечисленными Вами предметами. Кроме английского. Изучение английского и майнкрафт - ВЕЛИЧАЙШАЯ ГЛУПОСТЬ, Вами сказанная. Не порите ЧУШЬ
для тих, хто забув
Для Оксана Борисівна: minecraft українських учнів не цікавить. Як грали в Lineage II або доту, так і будуть грати. Тільки тепер вже офіційно на уроках, завдяки політиці Хобздея... Спасибі телефони, (смарфони, планшети...) дозволили. Тільки для чого? Чи буде їх дитина використовувати за призначенням в навчальних цілях? Навряд-чи. Так само й комп’ютерні ігри на уроках. Можливо в штатах це, дійсно, ефективний засіб. Тільки не в Україні. Не той менталітет.
Пенсіонер
Для Оксана Борисівна: Бажаю дожити до пенсії
Коментувати
Вчитель
А пан Хобзей ніколи не задумувався над тим, що призначення вчителя - вчити дітей, а не гратися з ними на уроках у компютерні ігри?
Перша вчителька
Пенсія 1092 грн. А написала ту, про яку мрію.. Вже зовсім розпереживалася, як задумалася, як на 1092 грн можна буде прожити у 2020 році.
Перша вчителька
Шановні колеги! Можливо викладене мною питання хвилює ще когось із Вас. У 2010 році оформила пенсію за вислугою років. Але потім відмовилася і вийшла на роботу в школі. Пенсію нарахували 2092грн. Тепер підвищили пенсійний вік. При виході на песію за віком , пенсія буде все рівно нараховуватисяза коефіцієнтом 2010 року. Такаж ситуація з колегою. В цьому році пішла за віком, то мін. пенсія підвищилась на 49 грн. Можливо, звернемося до ПРЕЗИДЕНТА з ел.ПЕТИЦІЄЮ, щоб переглянули призначення пенсій для вчителів, які оформили пенсію за вислугою і продовжують працювати ( щоб при досягненні пенсії за віком враховувася коефіцієнт того року, в якому виповнюється 60 років., Це збільшить наші пенсії, і ми звільнемо робочі місйядля молоді). ХТО ЗНАЄ ,ЯК СТВОРИТИ ПЕТИЦІЮ - СТВОРІТЬ, і будемо її підтримувати.
випадковий гість
Для Перша вчителька: У вас ще непогана пенсія.Нашим учителям,які пішли за вислугою років більше 1300 грн.не нарахували. А учитель після університету з навантаженням 18 годин отримує заробітну плату 1800 грн.
Перша вчителька
Пенсія 1092 грн. А написала ту, про яку мрію.. Вже зовсім розпереживалася, як задумалася, як на 1092 грн можна буде прожити у 2020 році. Це ж яку б я мала б отримувати зарплатню, щоб у 2010 р.нарахували пенсію за вислугою 2000 грн. Зрозуміла, чому помилилася -друкую при освітленні настільною лампою.
Тарас
Даремна справа з петицією. Перші дні її підпишуть, а далі до 90 днів ніхто і не заглядатиме (так створена система). Та і зміна закону зараз практично неможлива,- в такій ситуації не тільки вчителі і не тільки за вислугою років, Пенсійний фонд в глибокій ямі, вкидань з бюджету замало і т.п. Та і не думайте за 2020 рік (ну і оптиміст же Ви).
Коментувати
для тих, хто забув
Блогом і сайтом дитину не навчиш... Дошка, крейда, зошит, ручка, підручник, індивідуальний підхід до особистості, ефективна педагогічна тактика, правильно підібрані форми і методи форми => виховане і освічене суспільство.
популістам
В нашій країні, учителі-новатори або пішли на вислугу, або знайшли іншу собі роботу. З тих хто залишилися, клепають блоги, ведуть сайти, переводять тонни паперу на оформлення звітної документації, виконують ще тисячі вказівок міністерства освіти, забуваючи, при цьому, про основне призначення Учителя...
Реальність
На жаль, вчителі-новатори самі по собі, а школа сама по собі. Їхні досягнення, як і досягнення інших вчителів-новаторів – ніяк не сприяють покращенню освіти в Україні, тому що не затребувані ні суспільством, ні МОНУ.
гетьсана
Для Реальність:А мы знаем этих "новаторов"? Знаем ли их "новаторство" и в чем оно? Где адреса их сайтов, блогов, их уроки на ютубе есть? А может плагиат увидим?
Коментувати