Весняні канікули з користю разом із IBS Education!
PR

IBS Education запрошує учнів 8-11 класів відвідати табір, що допоможе визначитись з майбутньою професією

Весняні канікули з користю разом із IBS Education!

Незабаром на всіх школярів чекають весняні канікули. А отже це час, за який треба не лише відпочити, а й провести його з користю.

Перед всіма старшокласниками та їх батьками часто постає не легке завдання – вирішити, чим дитина планує займатись у майбутньому, який університет необхідно обрати для вступу. Деякі батьки самі вирішують за дітей, а деякі дають це право старшокласникам, вважаючи їх вже достатньо дорослими для такого відповідального кроку.

А чи дійсно наші старшокласники вже мають той багаж знань, який дозволить їм визначити ким вони хочуть бути: маркетологом чи фінансистом, політиком чи дипломатом?

Саме для цього компанія IBS Education розробила профорієнтаційні табори для учнів 8-11 класів, що допоможуть школярам визначитись зі своєю майбутньою професією. На цих весняних канікулах на вас вже чекає третій подібний табір – Весняний табір IBS.

За п’ять насичених днів учні встигнуть пройти профорієнтаційний тренінг з сертифікованими психологами, дізнатись більше про вісім популярних професій, зокрема, маркетинг, менеджмент, бізнес, фінанси, політика, PR, АПК та міжнародна економіка у інтерактивній формі, а також підготувати та представити фінальну презентацію.

Структура кожного заняття складається із 90 хвилин теорії, 90 хвилин ділової гри та 60 хвилин зустрічі з практиком із кожної з восьми професій.

Окрім цього, на школярів чекає безліч знайомств, весело проведений час та розважальна програма. П’ять днів пролетять як одна мить, залишивши у вашої дитини яскраві спогади та чітке розуміння того, ким вона хоче бути у майбутньому.

Вартість 5-ти денного інтенсиву складає 1200 гривень. У вас є також можливість скористатись передоплатою у розмірі 500 гривень. Обіди можна додатково замовити вже під час проекту. Місце проведення: м. Київ, вул. Мельникова, 81.

Дізнатись про табір

Детальнішу інформацію про проект також можна дізнатись за телефонами 063-128-50-11 Олександр або 093-073-11-20 Ольга.

До зустрічі у Весняному таборі IBS Education!

Освіта.ua
24.02.2016

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
patrik
Про які весняні канікули йде мова? Школи перебували по місяцю на вимушеному карантині,Як виконати програму???? особливо у 11 класі ??? люди Ви звідки???