Скандального директора ПТУ звільнено

За словами міністра, окрім непедагогічної поведінки директора училища, було виявлено ще ряд порушень

Скандального директора ПТУ звільнено

Кадрова комісія Міністерства освіти і науки ухвалила рішення про звільнення з посади директора Тернопільського вищого професійного училища ресторанного сервісу і торгівлі Андрія Каплуна. Про це під час брифінгу в Кабінеті Міністрів повідомив міністр освіти Серій Квіт.

За словами міністра, окрім непедагогічної поведінки директора училища, було виявлено ще ряд порушень.

«Там не тільки він ставив людей на коліна, там гнали самогонку, у них була лазня, діти працювали на городі. Він був вчора звільнений», - зазначив міністр.

Як відомо, наприкінці січня в мережі було оприлюднено відео, на якому видно, як директор тернопільського училища поставив учнів навчального закладу на коліна.

Освіта.ua
09.02.2016

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Zinger
п.Квіт! Якби Ваші заступники працювали по - справжньому вони б ще багато виявили у ПТУ різних перлів. Голова батьківського комітету, що збирає гроші по 500 гр. за вступ( ніби - то на розвиток мат.техн. бази) - майстер училища. Гроші приймає без квитанції, всього за сезон біля 100 тисяч. Видає їх тільки директору, уловили зміст. Чому не можна ці гроші вносити через банк? Запитайте у своїх начальників управлінь, вони добре знають. Кімнати у гуртожитках ремонтують батьки або учні за свої кошти, чеки на матеріали у бухгалтерію подаються відповідною службою ПТУ справно і списуються, а куди потрапляють думаю не важко здогатися, особливо контролюючим органам. Чому їм так важко опитати учнів? Звісно чому, гроші не пахнуть. А ще поцікавтеся, чому у різних ПТУ за години з одних і тих самих предметів різна погодинна оплата? Чому педагогам не оплачують класне керівництво та багато іншої позаурочної роботи? Чому працю учнів використовують не за призначенням і т.д.
Айрен
Про таких нічого сказати: тавро-на таврі, а вони і нині при владі.Чи таку освіту нам потрібно? http://bug.org.ua/news/volodymyr/komisiya-ne-pidpysala-kontrakt-iz-dyrektorom-volodymyr-volynskoho-pedkoledzhu-mykoloyu-saveljevym-81903/
Голосzнароду
Лише одного хряка відігнали від корита, а їх ще тисячі по всій країні...
Гость
Для Голосzнароду: Так обирають на Волині... директора педколеджу! Неначе люди подуріли-самі на всі знущання йдуть....І діточок туди ж ведуть. http://mistovechirne.in.ua/u-pedkoledzhi-dyrektor-toj-samyj/
Коментувати
salka
Еще один "результат" (анти)системы "образования". Парни с чувством вседозволенности, и некомпетентные полицейские. В результате умер молодой человек... http://www.business.ua/youtube/voditel_zloshchasnnogo_bmw_dal_pervoe_intervyu-277286/
Параноя буяє!
Враження таке, ніби тут ВЧК сидить: за три хвилини вже визначили вину, визнали винним і готові вішати!.СТИДОТА!..Ви там були, бачили? Вважаєте себе розумнішими і кращими-йдіть і пропонуйте себе на його посаду! Ви бачили , з якого болота директор це училище витягнув? Двадцять років був добрим директором, а тут вже за один день став найгіршим?
salka
Для Параноя буяє!: Хоть бы как там было раньше - на колени ставить нельзя, какие из них взрослые потом? И этот тип "профессор и доктор педагогических " наук...
Реальность такова
Да какие там взрослые, это ж ПТУ , их сама жизнь постоянно будет на колени ставить...
salka
для реальность такова: значит, пусть привыкают? Их ставят, потом они других и т. д. К этому уже пришли...
Коментувати
Ольга
В звичайних школах обробіток городу директору школи- звичайна справа. А що робиться в інтернатах?! Там не директор- а царь!
Параноя!
Для Ольга: Мабуть ви все життя в директорів городи обробляєте й туалети чистите!..Мабуть трудно доперти, що доброму і авторитетному директору город, при потребі, і колишній учень, а теперішній фермер обробить, і добрий сусід теж...Навіть обробляти не потрібно-готової картоплі кілька мішків привезуть!
lira
Шановна параноє! Дайте відповідь лише на одне запитання: чи можливе таке ставлення директора до студентів у будь-якому європейському коледжі? Всі ми хочемо жити як у Європі, а змінювати себе не бажаємо. Напевно, директор гарний господарник і людина непогана, але з комуністичним хамством треба боротися, а не ставитися до нього терпимо. Вчать не слова учителів, а їх особистий приклад. А такий директор вчить, що принижувати людську гідність - це нормально.
Прочитала-впала!
А ви уявляєте європейський коледж (ПТУ!), де 95 % студентів не засвоїли й таблиці множення, а їм ще "втискають" атестати про середню освіту+ дають стипендію (яка майже рівна пенсії пенсіонерки, якій від роботи в колгоспі повикручувало руки й ноги) за те, що прогулюють заняття, а потім їх ще й у вузи з "глибокими" знаннями беруть - бо вузів повно, а "розумних"-мізер ?! Ви можете уявити європейський вуз, де сопливий студент хамить або посилає викладача чи майстра, смітить на всі боки, курить в приміщенні й окурками в кабінеті стріляє?
Коментувати
татьяна
Необхідно судити такого керівника, а не просто звільняти
совесть
Для татьяна: Якщо копати гарно в кожному ПтУ, ВнЗ та й школі завжди багато чого забороненого можна знайти... Але контролюючі органи мовчать (?), поки скандал не розгориться! А далі швидко все з’ясовують...Ганьба! Ату його!.. й звільняють директора, головне зберегти свої теплі посади. Наскрізь Гнила й брудна управлінська вертикаль в освіті...
salka
для совесть: "Наскрізь Гнила й брудна управлінська вертикаль в освіті..." - в этом то и суть...
Коментувати