МОН оголошено конкурс підручників для 8 класу

Міносвіти оголошено конкурсний відбір проектів підручників для 8 класу, що триватиме до 25 травня

МОН оголошено конкурс підручників для 8 класу

Міністерством освіти і науки оголошено конкурсний відбір проектів підручників для учнів 8 класу загальноосвітніх навчальних закладів. Відповідний наказ підписано першим заступником міністра освіти і науки Інною Совсун.

Документом визначено строки проведення, а також функції кожного з учасників конкурсу на різних етапах конкурсного відбору.

Склад експертів, які братимуть участь у конкурсному відборі, має бути поданий департаментом середньої та дошкільної освіти МОН не пізніше 18 лютого.

Оголошення висновків конкурсних комісій щодо пропозиції про надання грифа МОН проектам підручників заплановане на 20 квітня.

Перелік підручників, що можуть друкуватися за кошти державного бюджету у 2016 році має бути визначений 25 травня.

Наказом відомства також затверджено перелік навчальних предметів та назв підручників, з яких проводитиметься конкурс.

Як відомо, наприкінці грудня Міністерством освіти було затверджено нове положення про конкурсний відбір проектів підручників для учнів загальноосвітніх навчальних закладів. Документом визначено порядок проведення конкуру та експертизи рукописів підручників.

Освіта.ua
08.02.2016

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Алла
Підручники написані до недолугих програм не можуть бути добрими.
Вчитель однієї із шкіл України
МОН рулить... Всі давно забули, що нові Держстандарти в освіті були введені ще Табачником і соратниками. Йому що - як з гуся вода. А сьогодні Квіт і його оточення не дають собі ради це все розгребти. От тому така лажа з підручниками (грошей нема чи інші відмазки). Але це ще не всі неясності в освіті
Sveta Sushko
У нас підручників і досі немає, а вже новий конкурс.
Ольга
Про який конкурсний відбір підручників може йти мова, коли в ІІ семестрі нема ще всіх підручників для 4 та 7 класів.
Надоїло
Шо, знову треба відмити грошенята? Та, видать, і немаленькі. Які конкурси для 8 класу, якщо до сих пір підручники для 7 прийшли лише з малювання, музики, трудів та зарубіжної літератури, і лише один на 2-3 учнів. Навіщо цей фарс?
Сергей Очеретный
Також не розумію танців з бубном навколо конкурсу, якщо підручники до сих пір не прийшли (менше 4 місяців навчання залишилось) і ГОЛОВНЕ - не ті, які замовляли! Одне тріпання нервів - "заповнити до....", "подати до ..." - це СИМУЛЯЦІЯ конкурсу
LoL(ржунимагу)
До 25 травня шкільні підручники за 8 клас вже повинні бути надруковані. Клоуни!!!
Олекса Позняк
А моя киъвська школа не отримала............................
Tatjana Shvec
Підручниками для 7 класу натішились.... (мало того що "дійшли" до шкіл в лютому, мало того що 50% від потреб, мало того що не ті що обирали вчителі так чогось електронні версії до того ж відрізняються від паперових, а ми ж обирали за електронними версіями!!!!!!!) теперт можна починати тішитись підручниками для 8.... Навіщо ца облуда? Підручників має бути 2 варіанти для кожного предмета: 1) розрахований на середньостатистичну дитину, 2) розрахований на поглиблене вивчення в гімназіях. Адже навчальна програма 1 на всю Україну!!!!!!!!!!! Вимоги на ЗНО одні!!!!!!!!!!!!!!!! Навіщо знущатись з людей!?
вчителька
Для Tatjana Shvec: Щоб імітувати діяльність. Не вони прийняли рішення, а ми обрали!!! А те, що більшість учнів читати не хочуть або не можуть. Вони "звичайних" дітей ніколи не бачили. Програми пишуть для "творчих і обдарованих": купа інформації, а користі для учня -ніякої!!!
Коментувати
вони ср.. хотіли
на ваше роздратування, будуть робити як їм вигідно
Реаліст
Для чого конкурс підручників??????????????????????????????????? Хто більше з авторів заплатить - той і виграв конкурс !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Все одно діти 7-х класів навчаються хтозна як і хтозна чому, по старих підручниках !!! перший заступник міністра освіти і науки Інна Совсун впевнена, що учні теперішніх 7-х, майбутніх 8-х класів, їх батьки і вчителі ПОВІРЯТЬ у своєчасне забезпечення їх дітей новими конкурсними підручниками ???????????????????????????????????????? навіщо зайвий раз нервувати, дратувати, злити, роздратовувати, роздражнювати, сердити, виводити з терпіння громадськість ????????????????????????????????????????
вчителька
Для Реаліст: Щоб зробити вигляд демократичного підходу
Коментувати
Дмитрик
Спасибі отримали підручники для 7 класу-в лютому місяці і половину від потреби.Браво МОН!