Виховання патріотів? Українські діти в гостях у патріарха Кирила

Діти з ансамблю «Горицвiт» з Кривого Рогу зустрілися з Патріархом Московським і всієї Русі Кирилом

Виховання патріотів? Українські діти в гостях у патріарха Кирила

Учасники ансамблю народного танцю "Горицвiт" з Кривого Рогу зустрілися з Патріархом Московським Кирилом.

Про зустріч, що відбулась 3 листопада, повідомляє офіційний сайт Московського Патріархату.

Повідомляється, що діти подарували патріарху картину із зображенням головних святинь України та виконали українські пісні й танці.

Відповідаючи на запитання гостей, чи збирається Кирило приїхати в Україну, патріарх заявив: "Звичайно, збираюся!", додавши при цьому, що зараз йому важко це зробити.

Освіта.ua
05.11.2015

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
.....
Чего печалиться ? " Клятi москалI" прислуживают смелым детям, все живы- здоровы.
tadescu
Агов, панове! А коли буде вибачення, пояснення чи, принаймні, спростування вашої відверто ворожої позиції? Чого мовчите, ніби води в рот набрали? Варто розкручувати тему й далі? Я не спинюся, обіцяю.
Одесситка
Сотрудник КГБ, переодетый в патриарха, мальчишка, которому налили бокал шампанского... Какой-то театр абсурда))
Михаил Логинов
Релігію на смітник історії! Церква вже давно відокремлена від держави. Чому можна навчитися в попа, який дурить людей міфами?
Валентина
А почему такие негативные комментарии? Это же серьёзный удар по тех, кто особенно на Донбассе сделав себе кумира баньдюка Яныка проклинает украинцев обзывая их "укропами", "нациками", рвёт и снимает вывески на украинском языке, убивая за то что помнят свою идентичность. А тут молодые, талантливые, в вышиванках и у Патриарха России на приёме, у ватников вообще от такого крышу снесёт. Молодци ребята.
tadescu
Соромно вам, Освіта? То для вас суто пропагандистський візит дітей до лігва московської церкви, зорганізований Вілкулом, виглядає як "патріотизм"? Дітей використували з метою пропаганди, як "ходоків-просителів миру", а ви це схвалюєте? Справді? Швиденько змінити заголовок - то не поможе, будете відповідати за свої слова, скріни збережено. Ви допомагаєте ворогу і відповісте за це, оскільки робите це свідомо.
Ігор
При чому тут патріархат? НАШІ діти у головного ідеолога "руського міра". Кого хочуть виховати? Чергову партію шароварних блюдолизів. І це друкує освітянське видання. Все, писати не можу - будуть одні матюки. А того гамнюка, що привіз дітей, задавивби власними руками
гість
така "прикрість", Маріє...київський патріархат не визнаний патріархом константинопольським. Тобто, де-юре є розкольниками. n’est pas?
Ника
Для гість: n’est-ce pas((((((((((
Коментувати
Ігор
Які розумники привезли дітей (найдорожчий наш скарб) до цього вовка у овечій шкурі? Перед ким, с,,,ки, прогинались?
не-марія
а православных тоже "геть"? или лучше сразу в "геть"то?
орися
як це взагалі могло статися? українські діти у логвищі московитського попа? а тим більше цю інформацію публікує сайт освіти???
не-марія
если что, он не на Украине. остыньте малость со своими "геть", "ганьба", "зрада" и т.п.
марія
ганьба. московський патріархат Г Е Т Ь з України