Переможці конкурсу Учитель року отримають звання

Переможці конкурсу рекомендовані колегією МОН до присвоєння звання "Заслужений учитель України"

Переможці конкурсу Учитель року отримають звання

У Міністерстві освіти і науки відбулось засідання центрального оргкомітету всеукраїнського конкурсу "Учитель року – 2016", під час якого було обговорено результати проведення фінального етапу всеукраїнського конкурсу "Учитель року – 2015". Про це повідомляє прес-служба МОН.

За словами заступника директора Інституту модернізації змісту освіти Юрія Завалевського у фінальному конкурсі взяли участь 46 конкурсантів з різних областей України, які виборювали право вийти у фінал конкурсу. Переможці конкурсу 2015 року рекомендовані колегією МОН до присвоєння їм звання "Заслужений учитель України".

У свою чергу, голова фахового журі номінації "Українська мова і література" Дмитро Дроздовський виділив два основних критерії, якими оперували члени журі: об’єктивність і прозорість. На його думку, фіналісти показали високий рівень знань з української мови та літератури, що є прогресивним показником у процесі вивчення предмета.

Під час засідання учасники зустрічі розглянули питання щодо умов та порядку проведення всеукраїнського конкурсу "Учитель року - 2016". Зокрема, наказом міністерства визначено, що у 2016 році конкурс проводитиметься у номінаціях: "Англійська мова", "Захист Вітчизни", "Історія" та "Математика".

Традиційно третій тур Конкурсу проводитиметься у два етапи: відбірковий (заочний) етап і фінальний (очний) етап. Оргкомітетом вирішено розглянути питання щодо розширення очного туру Конкурсу.

Освіта.ua
29.10.2015

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
KVP
Якщо людина хоче матеріального стимулювання своєї роботи, то не потрібно ждати її в чиновників. Ідіть працювати на пів року простим матросом на траулер, який добуває рибу біля Африки. При самій низькій зарплаті в 1500$ за місяць, Ви заробите суму, яку якщо покласти в банк, то кожного місяця Ви одержите в два рази більшу суму, ніж пенсіонер, з стажем в 30 років у школі.
спасибо
Для KVP: сыну посоветую.А то аж страх берёт:"Мне там было весело и интересно".Это на практике.Последствия подобного ПУГАЮТ не на шутку.А тут всего год поработать и занимайся чем хочешь дальше...
KVP
У меня более двадцати бывших учеников так работают. Эта зарплата 1500$ в месяц минимальная. Кто имеет специальность: тралмастер, механик .... зарплата в несколько раз выше.
Коментувати
kfg
У США "Учитель року" стає на рівні національного героя. А у нас, на другий же день обгадять.
English Teacher
Кожного року в США проходить конкурс «Учитель року». Переможці з кожного штату змагаються за звання «Національний переможець року». В столиці США, в урочистій обстановці президент США оголошує національного переможця. Як переможець конкурсу вчитель отримує премію приблизно,у розмірі річної зарплати, стільки ж отримує і його школа. Окрім того вчитель-переможець на рік отримує відпустку, (при збереженні заробітної плати і бонусів). Протягом цього року вчителя запрошують на різні заходи по всій країні і за кордоном, які присвячені проблемам освіти. Подорожі для вчителя безкоштовні. Конкурс добровільний. Переможці – дуже цікаві вчителі. Отже я бажаю всім вчителям України мати такий же конкурс, як у США, з такими бонусами і повагою.
Родион
Є проблема: конкурс не популярний серед вчителів і вони не хочуть брати участь. Є шляхи вирішення проблеми: 1) совковий: примусити, що і роблять наші чиновники. 2) зробити конкурс привабливим для вчителя в моральному і матеріальному плані, чого не роблять чиновники.
Леонідович
Для Родион: Для Родион: в першому випадку замість однієї проблеми стає дві: 1. конкурс непопулярний. 2. конкурс совковий.
Коментувати
вчитель
Методисти примусово заставляють вчителів брати участь у конкурсі і шантажують атестацією хоч конкурс є добровільним
English Teacher
The National Teacher of the Year (NTOY) is chosen from among the State Teachers of the Year by a National Selection Committee representing the major national education organizations. Each April, the NTOY is introduced to the American people by the President of the United States. During the official year of recognition, the National Teacher of the Year IS RELEASED from classroom duties to travel nationally and internationally as a spokesperson and advocate for the teaching profession. The teacher’s home state and district ensure the teacher’s salary and benefits. Television, radio, and the print media readily utilize National Teachers to represent the voice of education. http://www.ccsso.org/ntoy/About_the_Program.html
konrad
Для English Teacher: Спасибо за информацию, большое дякую. Хотелось бы, чтобы и у нас было также, то есть ГЛАСНО - "... and benefits television radio and the print media readily ". Но мы имеем возможности на уровне РОНО даже ПРОЗРАЧНОСТИ. Хотя бы ролики на ютубе. Всего доброго Вам, не забывайте посещать и делиться комментариями здесь. Для меня и многих учителей это нужно. Спасибо, что нашли время для нас.
Коментувати
Григорій Громко
Національний вчитель року США Shanna Peeples із Техасу отримала від Б.Обами звання "Заслужений вчитель США"?
Павлович
Для Григорій Громко: Якщо не помиляюсь, президент США вручає переможцю відзнаку-"Кришталеве яблуко". За матеріальну винагороду- не знаю. В Австралії-переможцю державного рівня- 25 тис.доларів + кошти на розвиток закладу,в якому він працює.
Коментувати
Ната
Конкурс - це прекрасно і, можливо, цікаво для того, хто ХОЧЕ брати у ньому участь, але якби ви бачили, як проходять заочні тури міських етапів на місцях..... як методистам це "потрібно", наскільки все "для галочки".... Кіровоград.
wrunischi - e
Для Ната: Поэтому и Реформу нужно проводить, все знают, что много делается "для галочки" и уже много лет. Реально сказал Ликарчук об этом, что низкие знания учащихся при хороших Аттестатах. А показало ЗНО. Многие директора школ, учителя на него обиделись и его "ушли". Не привыкли слышать честных, порядочных людей, не терпимы к инокомыслию, увы.
Коментувати
Сергей Лимонов
Shanna Peeples, із Техасу-отримала звання і доплату в 120 гривень! самим не смішно?
English Teacher
В США конкурс «Учитель року» проводиться з 1952 року. Національним переможцем 2015 стала вчитель Shanna Peeples, із Техасу.
зігмунт
такого "конкурсу" немає в жодній євр. країні!
вчитель
Яке вдосконалення конкурсу коли тебе відразу відправляють на обласний тур бо нема кому а методист хоче вислужитися
Коментувати