Уряд розроблятиме програму навчання англійської

За словами прем’єра, збільшення годин на вивчення англійської є серйозним геополітичним рішенням

Уряд розроблятиме програму навчання англійської

Прем’єр-міністр Арсеній Яценюк повідомив, що Україна може звернутися до урядів США та Великої Британії з проханням у сприянні в розробці широкої програми навчання англійської мови в українських школах.

Про це він сказав під час зустрічі з директорами столичних шкіл, в ході якої також було обговорено питання виділення додаткових навчальних годин для вивчення англійської мови в школах.

За словами прем’єра, збільшення годин на вивчення англійської є серйозним геополітичним рішенням.

"Це серйозне геополітичне рішення", - підкреслив Яценюк, зазначивши, що необхідно звернутися до урядів США та Великої Британії посприяти у розробці широкої програми навчання англійської мови.

Як відомо, з метою привернення більшої уваги учнів та вчителів до вивчення англійської у школах, Міністерством освіти і науки ухвалено рішення про обов’язковий іспит з англійської, що складатимуть усі випускники шкіл у 2015/16 навчальному році.

Освіта.ua
02.10.2015

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Леся Ман
Не обовя’зковий іспит з англійської, а обов’язкове складання ДПА у формі ЗНО з іноземної мови!
Михайло Чиж
То, можливо, потрібно було спочатку програму навчання англійської розробити, а лише потім вводити обов’язкове ЗНО з цього предмету?
Volodymyr
Для Михайло Чиж: Отут я з Вами погоджуюсь. Заперечень щодо поліпшення знань з іноземних мов немає абсолютно, проте контролювати їх, а тим паче використовувати результати контролю як критерій для вступу у виш, бажано лише після введення у дію реформи. А на прочатку реформи усі її учасники мают знати, що їх чекає наприкінці. Ми ж коли починаємо урок повідомляємо дітям його план: "після цього уроку ви знатимете..., умітимете..."
Коментувати
Оля
Яке там збільшення годин англійської? В місти Котовськ Одеської області краще російську будут насаждати учням, чим додадуть час англійській!
Ася
Широкая программа - это хорошо, а как насчет того, чтобы для начала разделить класс на 2 группы, если в нем 20 человек? Ведь Яценюк этого не сделает, ну и пусть учитель мучается.
alla
цікаво ,англійську здаватимуть всі, а години додали тількі школам з українською мовою навчання.Діти з національних шкіл Україні не потрібні?
іра
Для alla:
іра
Для alla: не тільки) у нас і україномовна школа, а годин ніхто не додав.
Коментувати
Виктория
Хотелось бы чтобы не только дети, но и учителя владели английским языком...
док
Для Виктория: Правильно, звичайно... Але при цьому не слід очікувати від вчителя знання на рівні фахівця з синхронного перекладу (це різні професії), як роблять деякі міністри чи депутатки-гриневичі. Їм же, цим панам та панянкам, що про освіту знають лише в теорії, треба думати, (бажано головою) перед тим, як щось ляпнути язиком, на кшталт того, що вчителі навіть закордоном не були... (за їхню зарплату!)
Коментувати
Оксанка
Та не додали годин англiйськоii! Пане Яценюк, не брешiть людям!
Цукен_Дрюкен
Хд... вчора показували по телевізорі негритянок в Кенії, які не мають освіти, проте вільно розмовляють англійською мовою. А наші вчительки на їх фоні ну взагалі неграмотними виглядали, бо і слова не могли сказати.
Шиншилла
Для Цукен_Дрюкен: Где вы такую чушь смотрите?)
влад
Для Цукен_Дрюкен: тільки не потрібно робити з цього сенсації. В Кенії англійська мова офіційна.
Лилия
Для Цукен_Дрюкен: англійська - офіційна мова цієї країни, от якби ті кенійки українською говорили, то дійсно - сенсація!
Коментувати