Друк підручників розпочнуть після проведення тендерів

Для початку друку підручників необхідне рішення колегії МОН, яка має затвердити результати конкурсу

Друк підручників розпочнуть після проведення тендерів

Незабаром відбудеться колегія Міністерства освіти і науки, яка має затвердити результати конкурсу серед видавців на випуск підручників для учнів 4-х та 7-х класів, а вже після цього будуть проведені тендери і розпочнеться випуск підручників. Про це сказав міністр освіти і науки під час участі у Форумі видавців у Львові, повідомляє прес-служба МОН з посиланням на Укрінформ.

Зокрема, Сергій Квіт, коментуючи ситуацію, що склалася навколо підручників зазначив, що підручники для 4-х та 7-х класів, яких чекають українські учні, надійдуть до шкіл із затримкою, проте будуть безкоштовними.

"Уже наступного тижня відбудеться колегія, яка затвердить результати конкурсу серед видавців на випуск підручників для 4-х та 7-х класів. Відтак будуть проведені тендери і розпочнеться випуск підручників", – зазначив міністр. Затримку із їх випуском підручників міністр пояснив затримкою коштів.

Як відомо, у мережі з’явилися повідомлення, що видавництва розпочали реалізовувати підручники для учнів 4-х та 7-х класів у торгівельних мережах. У свою чергу видавці наголошують, що до цього часу держава не замовила жодного підручника у видавництв, які мають права на їх видрук.

Освіта.ua
13.09.2015

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Наталия Егорова
Вчера выяснилось, что даже учебников 2004 года, по каким рекомендует Квит учиться в 4 и 7 классах, не хватает на всех учеников в классе. Учителя спрашивают у родителей - что будем делать? А нам бы хотелось узнать у Миносвиты - что же делать, если учеников 30, а учебников 2004 года выпуска 22? Вообще обстановка в классе напряжённая, и дети, и учителя на пределе. Все раздражённые, нервные. Полный беспредел творится. Какая Европа, куда уж .....
Свободный россиянин
Безпредел. Даже во время Второй Мировой войны учебники печатались вовремя. Очевидно дорого обходится Украине фабрика "Рошен" в Липецке, которая платит налоги в российскую государственную казну...
Михаил
Для Свободный россиянин: дивись на свою росію і не лізь в Украіну. Вашою гуматаркою у вигляді танків і іншого ситі по горло. Сибір бережіть від китайців, а пишіть допису на культурних сайтах.
Коментувати
ОЛЬГА
Коли ж ми доживемо до тих часів, що про освіту будуть думати не в останню чергу? Час на знеславлення ЗНО знайшли скрізь - від ГПУ до МВС. а от про підручники подумати не було часу ні в кого. Бідні мої семикласники, бо в 5 класі ми отримали підручники в жовтні, в 6 - перед Новим роком, а в 7,напевне, в травні ( якщо повезе з тендерами "нужным" людям). Соромно за державу, яку ми вчимо дітей любити і шанувати.
урядовці красави
Знову невдача спіткала нинішніх семикласників. В минулому році вона спіткала шестикласників. А в наступному році невдача спіткатиме восьмикласників. А коли вже за знущання над дітьми відповідальних теж спіткатиме невдача.
ккк
А чим займався міністр до сьогоднішнього дня? Чому не стукав у всі двері, чому нігде не піднімалося питання. що підручники не будуть надруковані вчасно ще в травні, наприклад чи в червні. Впевнена, якби в червні на всіх українських каналах прозвучало, що підручників вчасно не буде. що нема грошей на їх друк і т.д, то відреагували б у сіспільстві і прем"ер і президент, і підручники були б уже надруковані. Чим такого міністра, то краще табачника вже.
Mikhailo Klub
Для ккк: він вирішував питання ЗНО і передачу відкатів на місця, тобто децентралізація
Коментувати
агро
капець.вже скільки часу навчаємось, а вони тільки тендери надумали проводить. і сміх, і гріх.
Ольга
Звичайно, що безкоштовні...бо отримають ці підручники діти ближче до зими у кращому випадку...вже треба друкувати книжки для 8 класу....бідні діти, вони кожен рік починають вчитися за старими підручниками та новими програмами
родители
Для Ольга: а в 7ом еще и серьезные предметы вводятся: алгебра, геометрия, физика, химия- хорошее начало без учебников!
лєна
Скільки можна знущатися над вчителями .Вчителям хочуть ЗНО провести ,а розумні самі книжок за рік ніяк не надрукують і вчи по чому хочеш.
роксана
Мон влаштували черговий цирк з вибором підручників, а дадуть ті, які виграють "тендер" та ще коли ми їх отримаємо? А зарплата просто ніщенська:ндексацію відмінили, а додали підвищення сміхотворне! Обдурюють нас вчителів і оком не моргнуть! Я папір не купую вже і катріджі не заправляю, бо в мене теж є дитина і вона теж хоче їсти, а зарплата йде на харчування і додаткові витрати.
Коментувати