Школи зможуть користуватися старими журналами

МОН дозволило школам використовувати cтарі класні журнали ІІ-ІV класів і табелі учнів I-ІV класів

Школи зможуть користуватися старими журналами

Міністерство освіти і науки дозволяє школам, як виняток, використовувати класні журнали ІІ-ІV класів і табелі навчальних досягнень учнів I-ІV класів, що були закуплені до 20 травня 2015 року. Про це йдеться у відповідному листі освітнього відомства.

У Міносвіти зазначають, що таке рішення ухвалене зважаючи на звернення керівників загальноосвітніх навчальних закладів та виробників обов'язкової ділової документації.

У МОН зазначають, що керівники шкіл, які до 20 травня 2015 року закупили класні журнали І-ІV класів і табелі навчальних досягнень учнів IІ-ІV класів згідно із чинними Свідоцтвами про визнання відповідності педагогічним вимогам МОН України на момент закупівлі зможуть використовувати зазначені зразки обов'язкової ділової документації у навчально-виховному процесі загальноосвітніх навчальних закладів України у 2015/16 навчальному році.

При використанні зазначеної документації необхідно буде зробити правки відповідно до Інструкції щодо заповнення Класного журналу в 1-4-x класах загальноосвітніх навчальних закладів, затвердженої наказом МОН від 08.04.2015 № 412.

Також у Міносвіти додатково повідомляють, що всі види обов'язкової ділової документації, які були виготовлені раніше i мають чинні Свідоцтва про визнання відповідності педагогічним вимогам станом на 01.06.2015 (крім Класного журналу І-ІV класів і Табеля навчальних досягнень учнів ІІ-ІV класів), можуть бути використані у навчально-виховному процесі загальноосвітніх навчальних закладів України у 2015/16 навчальному році лише після подовження терміну дії зазначених Свідоцтв.

Як відомо, наприкінці травня Міністерством освіти і науки затверджено Інструкцію щодо заповнення класного журналу для 1-4-х класів загальноосвітніх навчальних закладів. Відповідний наказ набере чинності з 01 вересня 2015 року.

Інструкцією визначені вимоги до заповнення класного журналу для 1-4-х класів загальноосвітніх навчальних закладів, а також визначена його форма.

Освіта.ua
16.06.2015

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
завуч
Ну когда же закончатся эти бесконечные косметические изменения нормативных документов? Какая разница как будет написано и в какой клеточке? МОН! Вы замучили учителей своими нормативными "новациями" до предела. Я 13 лет работаю завучем, 34 года педстаж. Я не могу понять необходимости таких изменений ! Ну не в этом должны состоять реформы!!! Наполняемость классов растёт. Менее 30 даже не показывай в сети! Учебные программы перегружены, 5-6 классы (с двумя ин.языками) по 32-33 урока в неделю инвариантных! Учитель просто головы не поднимает от ежедневных!!! отчётов, планов, проектов, конкурсов, и т.д., не говоря уже о завучах! Утверждены уже сотни нормативных документов! За год их отменяют, вносят изменения (и не раз), что мы просто не успеваем их усваивать! Нужно идти по пути упрощения (всё гениальное-просто), создания настоящей основы для "инновационного творчества учителя" с обязательным независимым тестированием (даже после 4-ого, 9-ого) по всем предметам. Советуйтесь с нами!
Proton2
На початку тексту помилка. Журнали 1-4 класів а табелі 2-4, так як в 1-му класі знання не оцінюються.
ОДУВАНЧИК
зВЕРНІИЬ УВАГУ - журнал розрахований на 42 дитини у класі!!!!!