ЮНІСЕФ сприятиме відновленню освіти на Донбасі

ЮНІСЕФ продовжить роботу над покращенням доступу дітей зі сходу України до якісної освіти

ЮНІСЕФ сприятиме відновленню освіти на Донбасі

У Міністерстві освіти і науки відбулась зустріч директора департаменту загальної середньої та дошкільної освіти Юрія Кононенка з керівником освітніх програм в ЮНІСЕФ Наталією Кияк, під час якої було обговорено питання співпраці в галузі дошкільної та загальної середньої освіти.

Зокрема, керівник освітніх програм в ЮНІСЕФ повідомила, що наразі розпочато низку нових проектів, спрямованих на розширення програм допомоги переселенцям та соціально-економічного відновлення регіонів, що постраждали внаслідок конфлікту на сході України.

ЮНІСЕФ спільно з Міністерством освіти і науки України та місцевими адміністраціями продовжить роботу над покращенням доступу дітей, що зазнали негативного впливу внаслідок конфлікту на сході України, до якісної освіти. Загальна сума проекту складе 3,7 мільйонів дол. США.

У рамках проекту буде відремонтовано тридцять п’ять шкіл у Донецькій та Луганській областях, що надасть доступ до освіти для 10 тисяч дітей. Окрім того, 30 тисяч дітей отримають шкільне приладдя, а 50 шкіл із зони конфлікту отримають необхідне обладнання та меблі. Зазначений проект реалізується за фінансової допомоги Уряду Японії. В подальшому ЮНІСЕФ планує долучитися до реконструкції дошкільних навчальних закладів, які тривалий час не працювали.

Також під час зустрічі було обговорене питання співпраці ЮНІСЕФ із благодійним фондом ЛЕГО Фаундейшн, одним з напрямків якої є допомога дітям Донецької та Луганської областей шляхом забезпечення наборами ЛЕГО.

За словами керівника освітніх програм в ЮНІСЕФ Наталії Кияк, на даний час ЮНІСЕФ-Україна організовує надання психосоціальної допомоги дітям, що постраждали від конфлікту в Україні.

Наразі, проводиться тренінг 80-ти спеціалістів, які зможуть допомогти більше ніж 1 200 дітям впоратись із імовірними психологічними травмами. Чотириста шкільних психологів, що пройшли тренінги ЮНІСЕФ, уже працюють з дітьми у східній Україні.

Освіта.ua
19.05.2015

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів