У школах вшанують річницю депортації кримських татар

МОН рекомендує школам провести урок, присвячений початку депортації кримських татар

У школах вшанують річницю депортації кримських татар

Міністерство освіти і науки рекомендує навчальним закладам провести єдиний урок пам’яті, присвячений вшануванню початку депортації кримських татар та представників інших народів з території Криму, яка розпочалася 18 травня 71 рік тому. Лист з відповідними рекомендаціями надісланий органам управління освітою усіх рівнів та навчальним закладам.

Відомством також надано методичні матеріали для шкіл, що розроблені Українським інститутом національної пам’яті, які містять історичну довідку, корисні посилання та інші рекомендації щодо проведення єдиного уроку пам’яті.

У Міносвіти просять активно висвітлювати заходи, що будуть проводитися, на сайтах навчальних закладів та органів управління освітою.

Освіта.ua
13.05.2015

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Татарин
Для учительница: Целая дивизия русских вояк под командованием генерала Власова под георгиевскими ленточками сражалась на стороне гитлеровцев. Почему за это не депортировали русских из России. Может, сейчас многим было бы легче? І ваши "столичні довідки" тоді не сбули такими істеричними.
Учительница
Iстолична довiдка: депортация татар была потому, что во время войны целая дивизия татар, организованная в Крыму, оккупированном фашистами, сражалась на стороне немецкой армии, не так, как Муса Джалиль, погибший в концлагере.
Однако
Предлагаю отметить годовщину избавления негров от рабства в США.
Однако
По моему, насчет крымских татар - это перебор, кроме татар было много и других: и чеченцы, и немцы приволжские, и кулаки разных национальностей. И с чего это вдруг вспомнили?
яло
уж что свинорылые своим ублюдкам в школе внушают мы знаем и вырастает из этой сволочи людоеды и убийцы
кукушка
Коли будуть нові навчальні плани???? Як планувати роботу на 2015-2016 рік??? і що буде з соціально-психологічною службою школи??? Де відповіді на питання? Чому Міністерство обіцяло представити зміни в освіті до 5 травня і досі цього не зробило? Ви що там - на роботу не ходите? Ми теж почнемо з Вас вимагати фото і відео-звіту, що Ви робите на роботі!!!!?? І папку портфоліо кожного робітника міністерства! Позор..
Робітник міністрества
Для кукушка: Тести із ЗНО не склало 23 тисячі школірів. Ви погано працюєте. У вчителях всі проблеми. Давно пора всі ваші методичні кабінети й районні відділи освіти розігнати. А вас через оного треба звільнити бо отримуєте пристойні кошти, а результату немає. А міністерство працює добре. Взагалі тільки міністрство й працює.
освітянин
Шановні! Не зліться. Це добре, що фахівці міністерства читають коментарі. Дайте в школу гідну зарплату, про яку опитуєте нас на своєму сайті, а ми вже будемо вимагати відповідного рівня від вчителя і від себе, позбавте зайвого контролю і бюрократії, бо віднімає час. В школах є гідні вчителі і їх багато, але коли вчитель ходить по батьках і просить кошти на ремонт - це неправильно. Змініть це негайно, і учні з батьками будуть до навчання і Вчителя ставитись по іншому. В США захищений і вчитель і учень.
простохтось
Якщо тільки працює міністерство - то нехай одним махом і учнів навчає...Те що 8% не склали ЗНО у-мови-літ - то це закономірно. Всі діти різні - чи Ви цього не знаєте?Що б Ви робили якби всі учні склали на 190-200 балів ? За відділи освіти- це вирішувати Вам!І по перше вони не наші а ваші!!!Де Ви бачили пристойні кошти? Не ГНІВІТЬ бога з такими пристойними коштами особливо у молодих вчителів... А міністерство працює на двійку - за 5-и бальною шкалою з нашого погляду.
Коментувати
Сергей
Когда? Чтоб я ребенка в школу непустил,а то достали уже бредятиной,то "херойв"упа,то "херойв" ато,таперь чушь будут его департацию татар нести.
Херой АТО
Для Сергей: Люби татарву, а не то твою хрущевку тоже из градов расстреляем.
Наталья
Вас тоже в школу не пускали.., судя по качеству написания сообщения - и грамматика, и стилистика, и синтаксис русского языка хромают. УПА, депортация татар - это факты нашей истории, их нужно знать образованному человеку. Никто не мешает Вам иметь собственное мнение об этих явлениях, но есть государственная политика, которая определяет отношение общества к историческим событиям, если эта политика не кажется Вам правильной, организуйте движение установления исторической справедливости, но не мешайте своим детям познавать мир. Поверьте, что дети смогут разобраться, если они не будут ограничены в знаниях. А Вы ставите перед ними стены, сужающие кругозор.
Наталье
Факти і школа-це різні речі. Про державну політику, де нема держави, а є олігархічний безлад- це ви серйозно. Політика-це Мистецтво управління, а те що є в Україні- це.....
Коментувати
Дякуємо
Шановне міністерство, ви в черговий раз подумали про нас. Без ваших рекомендацій, нам як без рук. Потрібно також повернути звіти про пророблену роботу, з відео і фото проведених заходів, а то є ще несвідомі громадяни, які не розуміють всієї глибини і ширини глобального питання виховання молодого покоління. Дозвольте засвідчити свою велику повагу і розуміння Вашої щоденної роботи. Три рази кажу СЛАВА СЛАВА СЛАВА. Не можу дочекатись наступних рекомендацій, уповаю на Вас
Однако
Вы знаете, хочется у вас спросить: вы не хотите отдохнуть со своими рекомендациями? Дайте учебный год закончить, ну достали своими мероприятиями, еще и лагеря на асфальте опять организованы, как вы надоели своей ложью, пустозвонством.
DiX
Чергова піар-акція міністерства недоосвіти, щоб відволікти публіку від глобальних проблем. Звісно, потрібно вшанувати постраждалих від депортації. Але не з пінка освітніх чиновників і не так показово. А хвастатися на сайтах, ляшко відпочиває...