Як отримати атестат канадської школи в Україні
PR

Здобути канадську й українську середню освіту навчаючись в українській школі - це реальність

Як отримати атестат канадської школи в Україні

В наше життя стрімко увірвалися інтернет технології. Сьогодні ми можемо знайти будь-яку інформацію, зробити замовлення з будь-якої точки світу і навіть здобути освіту не виходячи з дому! Дистанційно, за допомогою комп'ютера. Як відбувається такий процес навчання? Наскільки він ефективний і що дає абітурієнтам? .. Про це ми поговоримо з канадським адвокатом - Інною Михайлівною Коган, яка відкрила в Києві перший освітній центр «CanSchool».

Інна Михайлівна, розкажіть трохи про себе

Я народилася в Києві, закінчила із золотою медаллю одну з кращих шкіл - «Ліцей міжнародних відносин». Вступила в державний університет на юридичний факультет і за програмою обміну студентами поїхала вчитися в Канаду, в Йоркський університет Торонто. Несподівано для себе, я - відмінниця, зіткнулася з труднощами в навчанні, так як мені доводилося «доскладати» академічну різницю. Були безсонні ночі за підручниками, нервове перенапруження, сльози від безсилля і перевтоми...

Чим відрізняється освіта в Канаді та Україні?

Філософія викладання в Канаді повністю відрізняється від процесу навчання у нас. У нашій країні діти отримують великий обсяг інформації, яку вони можуть засвоїти, в першу чергу, шляхом заучування. За кордоном акцентують увагу на розвитку у дитини здібностей до аналітичного мислення, аналізу інформації та подальшому застосуванню нових знань на практиці, заохочують креативний підхід і неординарність мислення.

Я не беруся судити, яка із систем краще, просто констатую факт, що вони фундаментально різні. Методика навчання в CanSchool дозволяє гармонійно доповнити програму українських шкіл та по закінченні курсу отримати канадський атестат додатково до українського.

Інна Михайлівна, поясніть, будь ласка, принцип навчання в CanSchool

Навчальна програма розрахована на три роки - 9, 10 та 11 класи. Заняття проходять три рази на тиждень з використанням сучасних гаджетів. Електронні підручники подають матеріал в аудіо та відео форматах, тестування проходить у вигляді анімаційних тестів, творчих есе. Пояснення нових уроків - кращими канадськими викладачами проходить по Skype.
Кожен викладач має ліцензію Канадського Міністерства Освіти. У колективі викладачів, з якими ми співпрацюємо, немає недосвідчених працівників - тільки висококваліфіковані фахівці!

Які предмети вивчають учні в CanSchool?

Програма CanSchool базується на принципі покриття академічної різниці між програмою українських загальноосвітніх шкіл, ліцеїв, гімназій та канадськими навчальними закладами.

CanSchool пройшла процес акредитації. Фахівці порівняли еквівалентність навчальних програм і визначили шість додаткових предметів, вивчення яких необхідне для отримання канадського атестата українськими школярами.

Академічна різниця становить 6 предметів, яких немає в програмах наших шкіл, але вони необхідні для отримання атестата західного зразка. Ця академічна різниця включає цілий ряд предметів, з яких можна вибирати найцікавіші:

  • «Міжнародний бізнес»;
  • «Міжнародна економіка»;
  • «Міжнародне право»;
  • «Комп'ютерні технології та дизайн»;
  • «Англійська мова та література»;
  • «Математика для вступу на технічний факультет»;
  • «Медичні науки» (включає хімію, фізику, біологію, основи анатомії;
  • Деякі інші предмети.

Які цілі ставлять перед собою учні CanSchool?

Наші учні - діти, які планують надалі здобувати вищу освіту за кордоном. CanSchool - це своєрідний «трамплін» для органічного і безболісного переходу від нашої системи освіти до західної. Програма CanSchool дає можливість «добирати» кількість академічних годин (предметів), проживаючи в Україні, і стати повноправним абітурієнтом, а потім студентом будь-якого ВУЗу в Європі, Америці чи Канаді. Між іншим, моя дочка теж навчається в CanSchool.

Наскільки поширена дистанційна освіта в інших країнах?

Дистанційна освіта досить популярна в країнах, які по праву лідирують у використанні високих технологій. У Китаї, Японії, Індії, Ізраїлі, Південній Кореї подібні школи існують більше п'яти років і налічують від 3-х і більше тисяч старшокласників.

CanSchool - це перша школа дистанційної освіти на пострадянському просторі. Ми працюємо в Україні і Грузії. Дуже скоро буде відкрито філії CanSchool у Вірменії та Казахстані. З вересня 2015 в Грузії будуть відкриті наші школи в Тбілісі і Кутаїсі, в Україні - у Києві, Дніпропетровську та Львові.

Чи є можливість у учнів з інших регіонів України навчатися в CanSchool?

Звичайно! Ми створюємо віртуальні класи для школярів, які знаходяться в своєму місті, а викладач, який проводить заняття, знаходиться біля свого комп'ютера в Канаді. Але для цього необхідно зареєструватися на сайті http://canschool.net/, потім пройти тест англійською мовою, який перевірять канадські педагоги, і... розпочати навчання. Контролювати цей процес дозволяє індивідуальний «еккаунт» учня, де враховується: кількість набраних балів за ту чи іншу роботу, відвідування, результати складання тестів, письмових та усних робіт, що свідчить про рівень знань учня і після закінчення навчання є підставою для отримання канадського атестата.

Скільки коштує навчання в CanSchool?

Курс навчання в CanSchool коштує 2000 американських доларів за семестр. Сюди включена вартість навчальних матеріалів і посібників, оплата роботи українських та канадських викладачів, користування індивідуальним i-Pad під час навчання.

Договір укладається безпосередньо з канадським навчальним центром в Торонто.

Коли планується набір на 2015-2016 навчальний рік?

Зараз вже відбувається набір учнів і триватиме до жовтня. Майбутні учні приходять на консультації з керівником проекту з батьками, пишуть тести і з нетерпінням чекають відповіді і результатів з Канади. Тому всім, хто бажає до нас потрапити (навчальний рік починається в вересні, але до жовтня ще не пізно написати вступний тест) – будемо раді бачити!

Інформація для майбутніх учнів і їх батьків. Ми створили і починаємо в серпні «Програму лояльності» на навчальний рік 2015-2016.

Підтримує ваш освітній проект посольство Канади у Києві?

Якщо Ваша дитина запишеться в CanSchool разом з другом, подружкою, знайомим, який також стане учнем CanSchool, то Ваша дитина буде навчатися по пільговій ціні, зі знижкою 5% від суми оплати за рік! Якщо з Вашою дитиною будуть навчатися двоє друзів, то Ви отримаєте знижку 10% від суми оплати за рік навчання.

Маю надію, що завдяки цій «Програмі лояльності» у Вашої дитини з’явиться можливість не лише отримати канадський атестат, не виїжджаючи з України, але і комфортно пройти навчання разом з ліпшим другом, однокласником, подругою із танцювальної школи або спаринг партнером із секції карате, ще й по спеціальній ціні!

Ця програма діє з 8 серпня до 8 листопада 2015 року і поширюється як на дійсних так і нових учнів CanSchool.

Чи проводить CanSchool якісь конкурси, квести, семінари, де підлітки із різних міст України можуть брати участь?

Наш проект динамічно розвивається і, звичайно, в соціальних мережах, на сайті школи постійно з’являється інформація про нові «активності»

Ближчим часом, а саме 29 серпня, у нас відбудеться безкоштовний семінар на тему «Як підготувати старшокласників українських шкіл до вступу в європейські університети», я на який зможуть прийти всі, хто зконтактується з нами через нашу сторінку FB https://www.facebook.com/CanSchoolUkraine

Впевнена, що ця тема буде цікавою як учням, так і батькам.

Підтримує ваш освітній проект посольство Канади у Києві?

Дуже приємно, що посольство Канади у Києві підтримало роботу CanSchool в Україні. 26 березня в Канаді учні 10-х класів складали атестаційний іспит. В цей же час учні CanSchool в Києві писали цей тест у канадському посольстві, тобто, на території Канади. Результати відправлені в Міністерство освіти провінції Онтаріо.

Ми дуже вдячні Послу і співробітникам посольства за надану допомогу в проведенні цього відповідального іспиту на належному рівні. Сподіваюся, що незабаром інформація про CanSchool з'явиться на офіційному сайті посольства Канади в Україні.

Інна Михайлівна, що Ви хочете побажати учням CanSchool?

Гасло нашої школи - «Я все зможу»! Поставивши перед собою мету і правильно підібравши інструмент для її досягнення, кожен зможе досягти бажаного. Не зупиняйтеся на середині шляху - завжди прагніть більшого!

Канадський освітній центр CanSchool
Київ, вул. Шовковична, 30б, оф. 23;
Тел.: (044) 253-30-94, (096) 253-30-93
www.canschool.net;
Сторінка у Facebook;
Сторінка Вконтакте.

Освіта.ua
04.08.2015

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Серж
А що ж таке сталося, що контакті дані на сайті школи - Україна-Канада-Грузія, а мовні версії сайту - російська, англійська та грузинська? Тест на IQ знайдіть невідповідність? Якщо російська - мова міжнародного спілкування на просторах згнилої СНД, то приберіть також грузинську версію сайту, залиште дві міжнародні мови.
Арина Афинская
Раздерут украинское образование по кускам. Будем кормить чужих дядей)) с толстыми кошельками