Як школи рахуватимуть середній бал атестата

Середній бал визначатиметься як середнє арифметичне річних оцінок та оцінок за ДПА

Як школи рахуватимуть середній бал атестата

Середній бал атестата про середню освіту у 2015 році обчислюватиметься за 12-бальною шкалою і розраховуватиметься як середнє арифметичне річних оцінок з предметів інваріантної складової та оцінок, отриманих за ДПА. Про це йдеться у роз’ясненні МОН щодо врахування середнього бала документа про повну загальну середню освіту.

Зокрема, в освітньому відомстві зазначають, що відповідно до Умов прийому на навчання до вищих навчальних закладів для конкурсного відбору осіб, які на базі повної загальної середньої освіти вступають до вищих навчальних закладів за сертифікатами ЗНО враховується середній бал документа про повну загальну середню освіту.

"Середній бал документа про повну загальну середню освіту обчислюється за 12-бальною шкалою з округленням до десятих частин бала і розраховується як середнє арифметичне річних оцінок з предметів інваріантної складової навчального плану, виставлених у додатку до атестата, та оцінок, отриманих за державну підсумкову атестацію", - йдеться у роз’ясненні МОН.

Отже, розрахунок здійснюється таким чином, до прикладу: кількість предметів, з яких виставлено оцінки = 20; сума балів = 193; середній бал = 193 : 20 = 9,65 ≈9,7. Предмети, з яких зроблено запис "звільнений (а)", у загальну кількість не враховуються.

Забезпечити розрахунок середнього бала атестата випускників мають керівники загальноосвітніх навчальних закладів.

Освіта.ua
23.04.2015

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Вікторія
В мене середній бал 7) чи можливо з таким балом поступить? Так, я розумію з любым балом можна поступить, але ж?
Лерчик
Ось в мене за 19 оцінок виходить разом 160 ,Але ДПА я ще не здавала ,но після того коли я отримую за це три оцінки ,то + все разом і ділиться на 23 чи на 19?
Ксеня
Для Лерчик: 19+3=22. Ділиться на 22
Коментувати
Вікторія
Всім привіт, підкажіть будь-ласка! якщо я закінчила школу ще в 2003 році! як мені дізнатись середній бал!!!! на атестаті ні слова.
Тамара
Підскажіть будь ласка якщо дитина по фізкультурі знаходиться в спец.групі, як тоді вираховується середній бал?
Валя
Для Тамара: Предмети, з яких зроблено запис "звільнений (а)", у загальну кількість не враховуються.
Коментувати