МОН просить регіони прийняти школярів Донбасу

Міносвіти просить департаменти освіти створити умови для дітей, які приїдуть складати ДПА та ЗНО

МОН просить регіони прийняти школярів Донбасу

Міністерство освіти і науки звернулося до департаментів освіти і науки у регіонах з проханням сприяти школярам з тимчасово окупованих територій АР Крим, Донецької та Луганської областей у подальшому навчанні та отриманні ними документів про освіту державного зразка. Про це йдеться у листі МОН щодо проходження державної підсумкової атестації для жителів тимчасово окупованих територій.

Зокрема, з метою створення умов для підготовки й проходження ДПА для цих учнів міністерство просить забезпечити їх розміщення в інтернатних закладах або гуртожитках на території області, вжити можливих заходів щодо організації безкоштовного харчування, педагогічного догляду, безпеки та необхідної психологічної підтримки.

У Міністерстві освіти і науки також зазначають, що беручи до уваги ситуацію, яка склалася на тимчасово окупованих територіях, у жовтні 2014 року відомством були надані роз'яснення щодо подальшого навчання дітей та отримання ними документів про освіту державного зразка.

Як відомо, заступник міністра освіти Павло Полянський під час проведення брифінгу щодо врегулювання проблем громадян України зі статусом внутрішньо переміщених осіб, наголосив, що Міністерство освіти і науки не залишить жодної дитини з тимчасово окупованих територій Криму і Донбасу, яка хоче здобувати українську освіту.

Нагадаємо, що Міністерством освіти і науки було підготовлено перелік опорних шкіл з метою спрощення учням та їх батькам вибору школи для екстернатного складання шкільних іспитів. Також підготовлено перелік зі 191 інтернатного навчального закладу, де діти за потреби зможуть перебувати на період підготовки та складання тестів ЗНО.

Освіта.ua
01.04.2015

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів