У Києві учні 1-4 класів харчуватимуться безкоштовно

Віталій Кличко доручив КМДА знайти гроші для забезпечення харчуванням дітей 1-4 класів в столичних школах

У Києві учні 1-4 класів харчуватимуться безкоштовно

За дорученням мера столиці Віталія Кличка найближчим часом Київська міська держадміністрація планує вирішити питання щодо забезпечення школярів молодших класів безкоштовним харчуванням. Про це, за даними УНІАН, повідомив перший заступник голови КМДА Ігор Ніконов після презентації проекту бюджету Києва на 2015 рік.

"Віталій Кличко доручив знайти гроші на забезпечення безкоштовного харчування 1-4 класів, хоча спочатку уряд цю статтю витрат скасував", - підкреслив він, відповідаючи на запитання депутатів Київради.

Також Ніконов зазначив, що не всі батьки підтримують таке рішення, деякі з них висловили своє невдоволення і звернулися зі скаргами на неякісне харчування, яке пропонується учням у школах.

"Багато батьків звернулися до нас, і вони цього не хочуть, оскільки багато нарікань на корупційну складову, а також на якість харчування. Ми ще порадимося з фахівцями і знайдемо компроміс", - додав він.

Як повідомляє УНІАН, одним з варіантів при цьому розглядається можливість забезпечення харчоблоків шкіл працівниками комунального підприємства, які й будуть забезпечувати якісне харчування.

На завершення чиновник пообіцяв, що КМДА в короткий строк вирішить питання організації харчування учнів молодших класів у столичних школах.

"По харчуванню, ми вважаємо, що це треба зробити відразу, тобто зараз. Це рішення ми приймемо зараз, за цей тиждень", - відповів Ніконов депутатам.

Як відомо, у Києві з початку третьої чверті в школах скасували безкоштовне харчування для школярів молодших класів. В той же час, у Київській міській державній адміністрації запевнили, що учні пільгових категорій 1-11 класів будуть забезпечені безкоштовним харчуванням.

За словами заступника голови КМДА Ганни Старостенко, згідно з розпорядженням міського голови, безкоштовне харчування в столичних навчальних закладах буде надаватися учням 1-11 класів із числа дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей з малозабезпечених сімей, а також дітей з особливими освітніми потребами, які навчаються в спеціальних і інклюзивних класах загальноосвітніх навчальних закладах.

Освіта.ua
26.01.2015

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
устя
люди, ви що не розумієте, що безкоштовне харчування - це можливість красти бюджетні кошти. Схема проста, відпрацьована роками. За гроші, що платять батьки, вони будуть вимагати якісного харчування та звітності. А це нікому не потрібно. Краще списувати гроші та викидати в смітник продукти, прикриваючись піклуванням про ваших дітей. Будьте далекоглядними, не підтримуйте бюджетні махінації.
Слава Україні!
Слава Україні! Здобули!