МОН просить не закривати позашкільні заклади

У ряді областей поширюється практика реорганізації, злиття або об’єднання позашкільних закладів

МОН просить не закривати позашкільні заклади

На початок 2014/15 навчального року в Україні не відкрито жодного нового позашкільного навчального закладу. Про це свідчать дані моніторингу та аналізу мережі позашкільних навчальних закладів в регіонах, що проведений Міністерством освіти і науки.

Разом з тим, у Міносвіти зазначають, що у ряді областей з метою економії коштів поширюється практика реорганізації, злиття або об’єднання профільних позашкільних закладів, приєднання їх до загальноосвітніх навчальних закладів тощо.

"Нерідко такі рішення приймаються органами місцевого самоврядування з порушенням статті 9 Закону України "Про позашкільну освіту" та без врахування думки громади", - наголошують у МОН.

Також в освітньому відомстві повідомляють про тенденцію щодо реорганізації дитячо-юнацьких спортивних шкіл в дитячо-юнацькі клуби фізичної підготовки, що звужує права спортивно обдарованих дітей на розвиток здібностей в обраному виді спорту, унеможливлює досягнення ними високих спортивних результатів, формування резерву національних збірних команд України.

У зв’язку з цим Міністерство освіти закликало місцеві органи управління освітою вжити заходи для недопущення скорочення мережі позашкільних навчальних закладів в регіонах.

"В умовах обмеженого фінансування галузі освіти, враховуючи зростаючий попит населення на позашкільну освіту та необхідність охоплення змістовним дозвіллям дітей, зокрема і тих, які вимушено переселені із зон проведення антитерористичної операції, просимо вжити невідкладних заходів для недопущення скорочення мережі діючих позашкільних навчальних закладів в регіонах та кількості гуртків в них", - йдеться у листі Міністерства освіти і науки.

Освіта.ua
26.10.2014

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Ірина
Не закривайте Ці школи вони нам дуже потрібні

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!