Суд не задовольнив апеляцію освітньої профспілки

У профспілці працівників освіти вже заявили, що оскаржать це рішення у Вищому адміністративному суді

Суд не задовольнив апеляцію освітньої профспілки

Київський апеляційний адміністративний суд розглянув апеляційну скаргу Профспілки працівників освіти і науки на ухвалу Окружного адміністративного суду м. Києва про забезпечення позову у справі про визнання протиправними та скасування постанов КМУ від 25.03.2014 № 88 та № 89 щодо надбавок учителям та бібліотекарям та вирішив не зупиняти дію оскаржуваних урядових постанов. Про це повідомляє прес-служба освітньої ЦК Профспілки.

Як відомо, в освітній профспілці наголошують, що вищезазначеними постановами уряд змінив розмір надбавок педагогічним працівникам установ та закладів освіти за престижність праці, а також працівникам бібліотек за особливі умови праці з фіксованого – 20 та 50 відсотків відповідно, на так званий "гнучкий" - від 0 до 20% чи до 50%, чим суттєво погіршив умови оплати праці освітян.

Зокрема, у профспілці наголошують, що зміна розміру надбавки з фіксованих 20% посадового окладу на встановлення її у граничному розмірі до 20% призвела до зменшення заробітної плати освітян та зазначають, що у деяких регіонах розмір заохочувальних виплат складає навіть менше 1% посадового окладу, зокрема 0,1%, що складає 1-2 гривні на місяць.

У ЦК Профспілки працівників освіти і науки заявили, що рішення апеляційного суду з вищезазначеного питання буде оскаржене у Вищому адміністративному суді України.

Освіта.ua
26.10.2014

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Ирика
Интересно, на каком основании апелляционный
Ирика
на каком основании апеляционный суд отказывает в удовлетворении иска? не считается, что условия оплаты труда ухудшились?
Коментувати
Надія
Надбавку забрали, за свій рахунок пишемо! Тепер ще й на війну хочуть забрати жінок вчителів (військовозабовязаних) . Дожилися!!! Яка ганьба!
Учитель
Зарплату мало, що заморозили, так ще й зменшили, ціни на проїзд, продукти, житло, одяг збільшили, нафіг цю освіту та професію - з мене хватить, хай хтось інший вчить.
Не удивило
Кто бы сомневался ! Живём ПО - НОВОМУ !!!! УРА !!!!!
Ірина
"Жити стало краще, жити стало веселіше" (І.Сталін)
Татьяне
Раби не повстають, вони говорять про громадянський обов*язок і бла бла бла, тому що рабство міняють не на майдаунах, а в душі
Tatyana Svetlova
Киев хочет продлить майдан за счет учителей...Потом сами будут учить своих придурков. Хотя им на детей поср... своих отпрысков учат за границей,а наше образование довели уже до ручки. Наверное Украине не нужны умные и деловые молодые люди, их устраивает наркотическое быдло, которым легко управлять!
ЛУРДЕС
ЗА ЩО БОРОЛИСЬ-ТЕ Й МАЕТЕ. А НАВІЩО БАГАТО СЛІВ?

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!