Лікарчук відкликав підпис під рішенням колегії МОН

За словами директора УЦОЯО, чиновники самі написали рішення колегії та подали на підпис міністра

Лікарчук відкликав підпис під рішенням колегії МОН

Директор Українського центру оцінювання якості освіти, член колегії МОН Ігор Лікарчук відкликав свій підпис під рішенням колегії МОН щодо підсумків розвитку дошкільної, загальної середньої, позашкільної та професійно-технічної освіти у 2013/2014 навчальному році та завдань на 2014/2015 навчальний рік. Про це він повідомив у своєму Facebook.

Своє рішення директор УЦОЯО обґрунтував діями чиновників МОН, які не погодили остаточний варіант рішення колегії з її членами.

"Нагадаю, що це засідання відбулося іще 22 серпня (!!!!) і проект рішення тоді прийняли за основу. На засіданні колегії я вніс ряд, на мою думку, суттєвих пропозицій стосовно покращення роботи МОН та ситуації в освітній галузі. Зокрема, пропонував провести кадрову ротацію у двох Департаментах МОН...", - зазначає Лікарчук.

"Зрозуміло, що до кінцевого варіанту рішення мої пропозиції не ввійшли. Натомість там написано дуже багато усякого і різного. У тому числі й такого, що не можна читати без посмішки", - підкреслює директор УЦОЯО.

Він зауважив, що вже повідомив членів колегії про рішення щодо відкликання свого підпису під вищезазначеним документом.

"Шановні колеги! Офіційною поштою я щойно отримав рішення колегії МОН від 22 серпня 2014 року, яке ми начебто прийняли. Не знаю, як Ви, але я останній варіант цього рішення не бачив. Очевидно, як завжди, чиновники МОН за нашими спинами його написали, не вважаючи за потрібне погодити з членами колегії останній варіант, і поклали на підпис Міністру. Виникає питання: кому і для чого потрібні такі ігри? Тому прошу вважати, що за подібне рішення я, як член колегії, я не голосував. Секретаря колегії прошу внести відповідні зміни до протоколу засідання", - наголосив Ігор Лікарчук, звертаючись до членів колегії Міністерства освіти і науки.

Освіта.ua
16.09.2014

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Олеся
В школе директор также себя ведет, говори - не говори, "как об стенку горох". Серость засела в чиновничьих креслах дир. школ, замов дир. Опора на клан - "чего изволите", без собственных мыслей и ума. Так что, всем трудно в этой системе, но отстаивать свое видение, мнение необходимо, если любишь страну. Всего доброго, многие с Вами.
ой
Это абзац,никакой подписи на решение и близко не было!сплошное вранье!решение провизовано заместителями,в том числе и по среднему образованию,учтены все правки!пропозиции ликарчука тоже,министр подписал!никакой чиновник сам не птшит на свое рассуждение такие документы!ликарчук все врет!а насчет ордега,так ему дали,он долго строил ваньку,ломался,что не хочет,а сам с торбами с администрации президента не вылазил,высиживал орден и высидел,!просто патологический лжец!и еще для ликарчука который является членом коллегии,но положения о той самой коллегии не читал,секретарь коллегии не имеет права ничего вностьь,это прерогатива министра!
Путин
Это профессионально, как минимум. Я б ему премию дал. И орден Ярослава Мудрого. Только с такими людьми Украина придет к светлому будущему.
якось було
Для Путин: от шкода, що не Ви керуєте... ото було б
якось було
Для Путин: Путин, золотце, и как там Крым???Кому орден?
Путин
Для якось було: В Крыму хорошо. Особенно летом. Очень жаль что не все граждане стран СНГ смогут туда поехать. Орден себе выдал. Две штуки.
Коментувати

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!