В Україні розпочався новий навчальний рік

Цього року в українських школах навчатимуться майже 4 млн школярів

В Україні розпочався новий навчальний рік

У понеділок в навчальних закладах України розпочався новий навчальний рік. Навчання в українських школах розпочалося з традиційних урочистих заходів та проведення уроку, присвяченого темі "Україна – єдина країна".

Цього року у школах навчатимуться близько 4 млн школярів, до перших класів ідуть 438 тисяч першокласників.

Навчальний рік розпочався і у більшості навчальних закладів Донбасу. Початок навчання відтермінований у районах контрольованих російськими терористами. Жодна школа не відкрилася у Луганську і Донецьку. На період до остаточного завершення АТО у регіоні застосовуватимуть дистанційні форми навчання.

Також, за інформацією Міністерства освіти і науки, навчальний рік у Луганській області розпочали 13 вищих навчальних закладів, у Донецькій – 26. Не розпочнуть навчальний рік у Луганській області 33 вищих навчальних заклади, у Донецькій – 75. Терміни початку навчального року будуть залежати від воєнної ситуації в регіоні.

Передбачається, що студенти з Луганської та Донецької областей будуть тимчасово допускатися до навчання в інших вишах України. Після закінчення семестру, і якщо університети до цього часу відновлять свою роботу, студентам буде запропоновано на їхній вибір або залишитися у тих університетах, до яких їх переведено, або повернутися до своїх університетів.

Особливістю цього навчального року стане зміна структури навчального процесу у зв’язку з необхідністю економії енергоресурсів під час опалювального періоду. За рішенням місцевих органів влади загальноосвітні та вищі навчальні заклади при необхідності будуть збільшувати терміни зимових канікул за рахунок введення шестиденного робочого тижня, скасування осінніх та весняних канікул тощо.

Освіта.ua
01.09.2014

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Учитель із Києва
для вуйка з полонини. 1. Не пирова а Пиррова. 2 На початку речення - Учитель. ( в укр. мові вживається і Учитель і Вчитель). 3. Конечно - вставне слово. Виділяємо комами. 4. Не ображайся, але ти- гі..но.
Вуйко з полонини
Для Учитель із Києва: Перед "А" запятую забыл поставить в первом предложении, а слова взять в кавычки. Ты всегда пишешь слово "Учитель" с большой буквы после черточки как во втором предложении? В скобках вообще стыд. А говно у тебя в зеркале.
Олекса Позняк
Оба вы кацапские валенки: один пишет с одной р, а другой с большой буквы. А вообще то в инете не принято особо за грамматий следить, главное что бы в цель...
грамотей
Ну да, пан Олекса, и сами написали предлог "чтобы" отдельно. Ну как же так?...Ударим грамматикой по сетям интернета!
Коментувати
Учитель із Запоріжжя
Колеги! Друзі! Попри все - із святом Вас! дай нам, Боже, сили, наснаги, здоров’я! Ще ніколи я не йшла на свято Першого дзвоника із тяжким сумом на душі. Але так хочеться вірити, що ми переможемо, що це страхіття закінчиться, що ,ще і на мій вік випаде справді щасливе життя у щасливій країні.
Вуйко з полонини
Для Учитель із Запоріжжя: Конечно Украина победит. Это будет пирова победа. А верить можно во многое, верят же некоторые в бородатого мужика на небе, в единорогов и пользу кредитов. И да, на украинском не "учитель", а "вчитель".
Svet
Такі слова, де початковий звук може бути як голосним, так і приголосним (учитель, увійти, ущерть тощо), виникли для милозвучності в мові. Слід надавати перевагу слову з початковим голосним на початку речення та в середині речення після приголосного: "Учитель розповів цікаву й повчальну історію. Без нього, без учителя мого, я не зміг би навчатись далі". Відповідно варіант з початковим приголосним необхідний після голосного: "Сьогодні я провідав свого старенького вчителя".
Inna
"Учитель" чи "вчитель"? І тому подібне, і купа аргументів і з одного, і з іншого боків. А в математиці 2 на 2 чотири і без варіантів!!!!!!!!!!!!!
Коментувати