На Донбасі відбудовують школи та дитсадки

Освітні та дошкільні заклади Донецької та Луганської областей готуються до навчального року

На Донбасі відбудовують школи та дитсадки

У звільнених містах східних регіонів України нині триває активна підготовка закладів освіти до нового навчального року. Про це повідомляє прес-служба Міністерства освіти і науки з посиланням на інформацію Державної служби з надзвичайних ситуацій.

Зокрема, на звільнених територіях відбудовуються школи та дитячі садочки. Зусилля спрямовані на те, аби 1 вересня діти Донецької та Луганської областей змогли розпочати навчання.

Під час активних дій АТО в Донецькій області пошкодження різного ступеню отримали 174 заклади освіти, з них 45 дошкільних, 98 загальноосвітніх та 5 позашкільних навчальних закладів, 12 професійно-технічних навчальних заклади, 14 вищих навчальних закладів І-ІV рівнів акредитації. У містах і районах по закінченню воєнних дій розроблюються заходи щодо відновлення будівель навчальних закладів.

На території Луганської області нині функціонують 549 дошкільних навчальних закладів. 22 дошкільних навчальних закладів частково пошкоджено. Із 678 денних загальноосвітніх навчальних закладів з 1 вересня розпочнуть навчання 246. 74 загальноосвітніх навчальних заклади мають часткові пошкодження різної складності.

Освіта.ua
27.08.2014

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
777
Страна дураков. Только у нас можно одними и теми руками ламать и строить.
Геннадий
Наверное, ремонт хороший сделают. Разбомбите и мою школу. Надоело в сарае работать.