Укладено договори на видання підручників для 6-х класів

Інститут інноваційних технологій уклав договори на видання та придбання підручників для 6-х класів

Укладено договори на видання підручників для 6-х класів

Інститут інноваційних технологій і змісту освіти повідомив, що за результатами проведеної процедури закупівлі укладено договори на видання, придбання підручників для учнів 6-х класів загальноосвітніх навчальних закладів.

Інформація щодо закупівлі підручників для учнів 6 класу загальноосвітніх навчальних закладів.

Освіта.ua
21.06.2014

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
славик
яке домашне завдання по музыци
Irina Saenko
Список удручает... Все те же, все так же, все там же... Грустно и печально.
учитель
Для Irina Saenko: Підручник для 6 класу «Світова література» для загальноосвітніх навчальних закладів (авт. Ніколенко О. М., Конєва Т. М., Орлова О. В., Зуєнко М. О., Кобзар О. І.) - це ганьба нашій освіті!!! Проте я не побачила в переліку найкращих підручників минулих років, якими залюбки користувалися вчителі. А що може кращого підписати до друку Інститут іннов. технологій, якщо там і досі сидять люди Жебровського??? Чи конкретні прізвища назвати??? ... Провалили 5 клас, тепер валять 6-ий.
Коментувати
Галина
А чому не спитали вчителів, по яких підручниках краще працювати? Я не побачила в переліку підручник з географії, який вважала найкращим. Натомість там є той, по якому працювала попередні роки, і вважаю його досить недосконалим. Тепер хтось (а можливо і я) знову буде мати з ним проблеми. Коли цей підручник тільки вийшов з друку кілька років тому, група вчителів зустрічалась з автором і представником видавництва і вказала на досить суттєві недоліки. Нам пообіцяли виправити ситуацію, але ніхто нічого не змінив. Я спеціально не називаю авторів підручника, не хочу ображати авторів. Дуже прикро. Працюю за фахом 27 років, тому вважаю, що маю право висловити свою думку.
Шестопалов
Для Галина: А щастя було таке близьке, таке можливе! Див. "Ще раз про підручники для українських шкіл" http://osvita.ua/school/40319/
Галина
Для Шестопалова. Ознайомилась з ссилкою на статтю. Повністю підтримую Ваші коментарі. Саме так: вчитель сам обирає підручник, бо потім ВІН по ньому працює. Можливо колись прислухаються на нашої думки.
Коментувати
Вчитель інформатики
А чому у 5 класі з інформатики були підручники двох авторських колективів, а для 6 класу передбачено підручник лише одного з них (не найкращий)?
Олена
Все - таки залишили дітей без другої іноземної!