23 травня відбудеться ДПА з української мови

За 90 хвилин одинадцятикласникам необхідно докладно відтворити текст в письмовій формі

23 травня відбудеться ДПА з української мови

23 травня в українських школах буде проведено перший іспит для випускників шкіл з української мови.

Державна підсумкова атестація з української мови є обов’язковою для учнів усіх загальноосвітніх навчальних закладів і буде проведена у формі переказу тексту. Цього року варіант переказу буде обраний з 53 текстів, що запропоновані у Збірнику переказів для державної підсумкової атестації з української мови.

Обсяг текстів для переказів відповідає вимогам чинної програми і складає від 350 до 450 слів.

На виконання завдання державної підсумкової атестації з української мови в 11 класі відводиться 90 хвилин, протягом яких учні мають сприйняти на слух текст й докладно відтворити його в письмовій формі з урахуванням його смислової і структурної цілісності. Орієнтовно учням необхідно відтворити 70 % первинного тексту.

Оголошення завдання переказу відбудеться 23 травня о 9.00 годині.

Результати державної підсумкової атестації виставляються у додатки до атестатів про повну загальну середню освіту та враховуються при визначенні середнього бала атестата.

Окрім переказу з української мови випускники шкіл упродовж наступного тижня складуть випускні іспити ще з двох навчальних предметів.

Вручення атестатів та святкування випускних вечорів у більшості регіонів відбудеться у суботу 31 травня.

Ті випускники 11 класів, які планують вступати до вищих навчальних закладів, після завершення навчального року складатимуть тести зовнішнього незалежного оцінювання. Цього року ЗНО розпочнеться 3 червня та триватиме до 27 червня. Розпочне програму ЗНО-2014 тест з іноземних мов.

Для самостійної підготовки також див.:

Освіта.ua
19.05.2014

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Родион
ЦИТАТА:"3.5. Під час проведення атестації, крім членів комісії, можуть бути присутніми особи, уповноважені органами управління освітою. 3.6. Втручання в проведення атестації та визначення її результатів особами, які не є членами комісії, не допускається." Ну як же без них ? Це ж просто недовіра до членів комісій. Втручаються, ще й як: перевіряєш роботу, а над головою методист зі своїми "цінними вказівками" Та як би ж воно щось тямило . Бере роботу медаліста і звіряє з друкованим текстом. І звіріє... Тут мене, можливо, не всі зрозуміють.
Завуч
Погано, що вже 20 травня, атипових навчальних планів ще і досі нема!!!!
Учень
Будь ласка, відреагуйте перший абзац статті (замініть "23 червня" на "23 травня").