Вчителі України звернулися до своїх колег (відео)

Участь у відеозверненні до освітян взяли 11 учителів з різних регіонів України

Вчителі України звернулися до своїх колег (відео)

Освітяни України написали звернення до своїх колег, а також зняли відеопослання до учителів у зв’язку з ситуацією, в якій опинилась школа в умовах нинішньої кризи в країні.

У письмовому зверненні освітяни розповідають про школу в умовах нинішньої кризи в Україні та загрози зовнішнього втручання у внутрішні справи країни. Також вчителі висловили свої прагнення і вимоги до нової влади щодо освітньої політики та закликали до персональної відповідальності і громадянської позиції сьогодні кожного освітянина.

Відео та письмове звернення записали 15 березня під час семінару в рамках міжнародного проекту «Освіта для сталого розвитку в дії», на який зібрались освітяни з 14 областей України. Ініціатором звернення виступила неурядова організація «Вчителі за демократію та партнерство».

Участь у відеозверненні взяли 11 учителів з Київщини, Хмельниччини, Миколаєва, Дніпропетровська, Житомирщини, Донеччини, Вінниці, Івано-Франківська, Житомирщини.

Освіта.ua
17.03.2014

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Тамара
Місто Донецьк, ДЗШ № 144 підтримує все, що було висловлене нашими колегами зі всієї України. Ми є небайдужі до всього того, що відбувається в нашій державі. Боляче чути і бачити, як намагаються нас роз’єднати, але ми-розумні люди. Ми все подолаємо! Україна у нас одна і вона- нероздільна!!!
Вчитель
Найбільше сподобалися вислови вчителя правознавства. Яке право?.. Відбувся силовий захват влади у Києві - якими б словами це не називали. Дибіли такі як "Білий" стали відкрито ходити з автоматами по вулицях, на засідання ради, вчити слідчих, як вести кримінальні справи, вчити як жити.. Це наша правова держава?.. МАЙДАН ВІДКРИВ "СКРИНЬКУ ПАНДОРИ" - показав, що прав той у кого більше прав. Ніякої правової держави в нас не було , сьогодні немає, хотілдося б вірити, що хоча б у дітей чи внуків колись буде.
Центральний Українець
Для Вчитель: Сидячи на печі і тремтячі від погляду районного інспектора, Вам навіть немає на що надіятися. За Вас ваше право ніхто відстоювати не буде
Вчитель
Свої права відстоюємо - не сидячи на печі - і не тремтим від погляду інспекторів. Якщо не стояли за гроші на майдані - це не значить, що мовчки йшли як телята на бійню... Є й інші способи...
Центральний Українець
Хамство не найкращий спосіб боротьби...
Коментувати
Гость
Як можна називати людей, які не приховують фашистських вподобань, ходять із свастикою, автоматами, погрожують, вбивають? Можливо для них є інша назва - "борці за свободу" чи якось по - іншому?!! Це є ФАШИСТИ і викохали їх у Західній Україні американо- та євробарони і київські запроданці !!! З ними надії на майбутнє - НЕМА!
Центральний Українець
Для Гость: Проясніть будь ласка, про "фашистські вподобання" з наведенням конкретних прикладів
olga naumova
смотрите "Дістало" по ICTV 17/03 20.00
Центральний Українець
Так, Ваше майбутнє із законним злодієм В.В.Януковичем, порядним казнокрадом Табачником, захисником Конституційного права Пшонкою. "Фашизм", "націонал-соціалізм" це терміни які мають конкретні визначення, відкрийте підручник, енциклопедію та зробіть висновки самостійно
Коментувати
Гость
Марионетки!
Елена
Спасибо,дорогие. Так хорошо ощущать себя в семье единомышленников. Появляется надежда, что все будет хорошо.
ALLA
SNKD
ALLA
Дякую, любі колеги , однодумці !
Коментувати