Освітня профспілка засудила агресію РФ

Профспілка закликає до єднання освітян усіх країн задля допомоги українській нації

Освітня профспілка засудила агресію РФ

Профспілка працівників освіти і науки України категорично засуджує військову агресію з боку Російської Федерації в Автономній Республіці Крим. Про це йдеться у зверненні профспілки, що оприлюднене 4 березня.

"Україна – багатонаціональна держава, де мирно живуть та співіснують понад 100 національностей. За 23 роки незалежності України не зафіксовано жодного конфлікту на етнічному ґрунті, що свідчить про високу громадянську свідомість та повагу до прав кожної нації", - наголошується у зверненні.

У профспілці зазначають, що Кримський півострів є невід’ємною частиною нашої держави. Спроба відділення цієї частини суверенної території України – це не тільки порушення норм міжнародного права та гарантій безпеки нашої держави, це спроба знищення демократії та свободи, яку виборов український народ.

Профспілка працівників освіти і науки України наголошує, що освіта завжди була об’єднавчою силою усіх національностей. Освіта – суспільне благо і основне право людини, яких вона домагалася протягом багатьох століть. І саме знання та освіта мають стати тією потужною зброєю, яку можна сьогодні використати, щоби зберегти мир і спокій у нашій країні.

Також Профспілка працівників освіти і науки України звернулася до Інтернаціоналу Освіти, Європейського комітету профспілок освіти, зарубіжних профспілкових освітянських організацій із закликом підтримати прагнення народу України жити у демократичній та вільній країні.

"Закликаємо згуртувати усі наші сили разом із практичною допомогою міжнародних інституцій, аби захистити суверенітет та територіальну цілісність держави. Сподіваємося, що ця підтримка буде активною, матиме сталий і конкретний характер", - наголошується у зверненні.

"Сьогодні як ніколи необхідне єднання освітян усіх країн задля допомоги українській нації пройти через цей неймовірно важкий період, коли країна опинилася на загрозливій межі між миром і братовбивчою війною. Не можна допустити, щоб пролилася кров мирних людей, а Україна як держава була піддана ризику втрати своєї територіальної цілісності та суверенітету", - підкреслили у Профспілці працівників освіти і науки України.

Освіта.ua
04.03.2014

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Вчитель
Тепер не вистачає, щоб дитячі садочки засудили "агресію"Путіна...
Донбасс
Профсоюз работников образования - это... ...наш надёжный защитник (11%). ...подарок на Новый год ребёнку и когда-нибудь путёвка (25%) ... ещё один способ для чиновников залезть в наш карман (43%). ... Я не являюсь членом профсоюза (19%). Результаты интернет-опроса учителей
Донбасс
На каком основании профсоюз делает политические заявления? Проводились ли собрания трудовых коллективов с обсуждением этого вопроса? Где принципы демократичности, законности и коллегиальности?
UmNikk
Для Донбасс: согласно Уставу Профсоюза председатель может делать заявления и ходатайства от имени организации. (ст.67.2)
Донбасс
5.Метою діяльності Профспілки є здійснення представництва та захисту трудових, соціально-економічних прав та інтересів членів.(Статут Профспілки працівників освіти і науки України) Заметьте - ни слова о политике.
Коментувати