Бюджет не передбачає повного фінансування освіти

У ЦК Профспілки працівників освіти і науки обговорили основні статті видатків освітянського бюджету

Бюджет не передбачає повного фінансування освіти

У Державному бюджеті України, який був ухвалений депутатами провладної більшості не закладено достатньо коштів для фінансування освітньої галузі. Про це йшлося на засіданні президії Центрального комітету Профспілки працівників освіти і науки України, що відбулося у Києві.

За повідомленням прес-служби організації, голова профспілки Георгій Труханов акцентував увагу на соціально-економічному стані та матеріальному забезпеченні працівників галузі освіти в 2014 році та пов’язані з цим діями профспілки.

За словами заступника голови профспілки Сергія Романюка, цифри, що доведені у документі, недостатні для повного фінансування галузі у 2014 році, а основні пропозиції Профспілки не були враховані при розгляді основного кошторису у Верховній Раді України.

У ЦК Профспілки працівників освіти і науки повідомляють, що до обговорення ситуації долучилися колеги з Вінницької, Івано-Франківської, Львівської, Тернопільської обласних організацій, а також Київської міської організації.

Аналізуючи ситуацію голови територіальних організації Профспілки виголосили пропозиції щодо поетапного плану спільних дій в нестабільних суспільно-політичних умовах.

Як відомо, наприкінці грудня, ЦК Профспілки працівників освіти і науки звертався до спікера парламенту Рибака з приводу необхідності фінансового забезпечення галузей освіти і науки на рівні, що відповідає державним гарантіям визначеним законодавством.

У свою чергу, голова профільного парламентського комітету Лілії Гриневич зазначила, що криза в освіті та науці, яка тривала минулого року, буде поглиблюватися в 2014 році.

Освіта.ua
23.01.2014

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Ирина Гунина
Да я так подозреваю, что учителей скоро будут заставлять платить за вход, а не то, чобы зарплату платить! Главное, что табачник из школы сделал личный бизнес - ведь гриф министерства образования обязателен и безальтернаптивен. Вот так надо работать! А не в школе!!!