МОН відкриває гарячу лінію для батьків школярів

Батьки зможуть висловити скарги та пропозиції з питань навчально-виховного процесу в школах

МОН відкриває гарячу лінію для батьків школярів

У Міністерстві освіти і науки повідомили, що з 2 вересня у Департаменті загальної середньої та дошкільної освіти розпочинає роботу гаряча телефонна лінія з питань організації навчально-виховного процесу в школах країни.

Свої скарги та пропозиції батьки можуть висловити за телефонами: 481 47 68 (початкова школа, 1-4 класи); 481 32 07 (5-11 класи).

За оперативною інформацією МОН, 1 вересня 2013 року розпочнуть роботу 19,5 тис. загальноосвітніх навчальних закладів, в яких навчатимуться 4,1 млн учнів.

Уперше сядуть за парти понад 443,5 тис. першокласників. Продовжать навчання у десятому класі 256 тис. учнів; у одинадцятому класі – майже 270 тис. учнів.

У 2013 році планується введення в експлуатацію 13 шкіл.

Освіта.ua
30.08.2013

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Инна
Доброго дня. Мій син навчається у 4 класі. У школі є не благополучна родина. Хлопець з цієї родини, б’є, та знущається над всіми дітьми. Ми з батьками написали заяви. Ні до якого результату це не привело. Хлопець став ще агресивніший. Намагались поговорити з батьками, у відповідь почули нецензурну лайку, та кулаки. Ця сім’я перебуває на обліку як не благополучна. Порадьте будь ласка куди нам можна звернутися, щоб добитися справедливості. Ми боїмося за життя своїх дітей.
Надія
Доброго дня, хочу запитати, чи діти винні що їх батьки не служили в АТО чи не переселенці, батьки платять щомісячні податки на армію, великі податки з яких виділяються кошти на підтримку переселенцям, а при вступі до університету їм не надається квота. Хіба діти батьків обирають? Не справедливо, я вважаю, що діти мають поступати по навчанню, і першочергове зарахування має бути лише по навчанню.
Влад
Для Надія: Зе влада, що ж Ви хочете...
Галина
Для Надія: для дітей АТОшників немає пільг при вступі. Щодо переселенців, то пільговий вступ лише для тих хто не є переселенцем, а саме вступає з окупованої території і не мав змоги навчитись в українській школі, а лише в школі утирків
Коментувати
Лариса
Добрий день! У нашій школі 224 м.Києва забрали 10-11 клас, залишили тільки 9 класів, неповну середню освіту. Куди можна звернутися з заявою про повернення повної середньої освіти, так як моя донька наразі є ученицею 9 класу. До речі, в нашому класі троє дітей з обмеженими фізичними можливостями
Олеся
Вчителька молодших класів у Вінницькій області, смт Крижопіль,школи №1 Ковбасюк Оксана Дмитрівна. Жахливе ставлення до дітей, пліткує про батьків, замовляє подарунки, то золоті цепочки то пральну машину, то ноутбук. Погрожує вчителям, розпускає плітки між батьківським комітетом, що батьки чуть не бються. Що робиться? Де перевіки на психологічний стан? Це неадикватна людина, психічно нерівноважена. НЕГАЙНО усунути від обовязків, куди дивиться Міністерство. Директор це все прикриває, бо вона вже судилася з ним і він її боїться. ЗРОБІТЬ щось БЛАГАЄМО!
Тетяна Василівна
Для Олеся: Аж цікаво: що вам зробити, про що ви благаєте? Ви хто? Якщо ви мама учня/учениці і вам не підходить учитель, школа в цілому, то у вас є законні право і можливість обрати для дитини іншу школу. Якщо ви учитель і їсте цей важкий кусок хліба разом із нами, то тоді ще треба подумати і про вашу адЕкватність, усунення від обов"язків і т.д. Назвіться, будь ласка, своїм іменем, а то навіть не знаємо кому помагати. У будь-якому випадку, ким би ви не виявились, - сором вам за наклеп. Благайте Бога про прощення і старайтесь більше так не грішити.
Коментувати
Галина
Добрий день!Директор школи(смт.Великий Любінь,Львів.обл.Матківський Олег Юліанович)регулярно приходь п’яним на уроки і навіть на урочисту лінійку?як вплинути на цю ситуацію?всі це знають,всім не подобається,але ніхто не може нічого зробити!
007
Для Галина: вам що повилазило?! Вище написані телофони гарячої лінії. от і дзноніть та питайте. ось тільки стаття під якою Ви пишете за 2013 рік. Може вони вже змінились. Ну ви ж вмієте користватись інтернетом. Шукайте актуальні
Коментувати
Галина
Добрий день. Чи мають законне право в одній школі працювати 4 представника однієї сім’ї?
Галина
Для Галина: таких обмежень немає
Коментувати
Вікторія Михайлишин
Доброго дня.Підкажіть що робити,якщо дитина не поступила до вишу з вини невчасного видання атестату про повну середню освіту?
Ковальський ігор Богданович
По каналі ЗіК вчитель розказує що гострі кути трикутника дорівнюють 90 градусів.
Наталія
Доброго дня. До кого маю звернутися? Нас, батьків учнів, заставляють купляти в школі світильники в клас. В серпні минулого року примусово добровільно батьки перестелили підлогу, бо класна кімната не була готова до навчального року. Я відмовилася здавати гроші, тому мою дитину зараз не відпускають в музичну школу. На скільки мені відомо, зараз заборонили примусово здавати гроші у школах і проводити ремонти і покупки за рахунок батьків.
Дуре
Для Наталія: сидите в темноте, в бюджете страны на ваши лампы денег нет, но вы держитесь.
Hala
Для Наталія: що означає не відпускають в музичну школу? під час учбового процесу? І не повинні. Музична школа - позашкільна освіта, тому саме з ними з’ясовуйте графік навчання, аби уроки у музичній школі були не під час навчання в школі. Якщо ж мова про якісь разові виступи (концерти, фестивалі), то музична школа має писати клопотання на відділ освіти щодо звільнення від уроків задіяних учнів, а ті готують відповідний наказ на школи.
Наталія
Я мала на увазі, що не відпускають з групи продовженого дня, хоча я заяву написала і все узгодила.
Коментувати
Марія
Доброго дня. Скажіть будь ласка куди я маю звернутися мою дочку сьогодні 27.02 2020р Побила дівчина в школі . Вона боїться іти до школи. Деректор все знає вчитель теж. Ні які міри не приймають. Мою дочку затягнули в туалет заставляли щоб вона в клікала на коліна били її. Івано Франківськ 16 допоможіть будь ласка...
Галина
Для Марія: як це куди? в поліцію.
Коментувати
Чень Ірина
Доброго дня ,як реагувати батькиам коли на уроках англійської мови,їхніх дітей в 2 класі обзивають ДИБІЛАМИ,і цілий час вчитель до них кричить????????
Olga
Для Чень Ірина: Батькам правда очі коле?
К
Для Чень Ірина: Це напевно так говорить вчителька,яка "дуже любить свою роботу і дітей",і яка хоче вищої зарплати.До директора з питаннями,але мені-не віриться,цілий клас обзиває і Ви їй-не можите дати ради?-поставте вчительці діагноз,що Ви за такі батьки?.
Коментувати
Людмила Мартинюк
Доюного дня! Як батьки мають реагувати по відношенню до них до вихователів садочка коли від них звучить така вимова-"Шановна ти не упамянула жодного вихователя так але ти зганбилася на всю країну я маю на увазі за те що ти писала у фейсбуці По перше - ти написала шото така за професія Вихователь ,моя ти золота якого ти милого ведеш те дитя у дит садок , якщо ти незнаєш шо то за професія Вихователь,чому ти нетримаєш дома сама не виховуєш якщо твоїй дитині чи тобі так погано Я вчилася не для того стільки років щоб мене ганьбили ато повиучуються на поварів і потім возмущаюця" Як взагалі примустима така поведінка з боку державного працівника???
Миколаївна
Доброго дня. Моя скарга буде на директора Великокучурівського ЗЗСО.ім. В.Бузенка. Томянець Альону Константинівну, яка неоднократно під час навчального процесу забирала учнів з уроків для власних потреб , а саме, для так званої масовки, вивозила учнів до області, відвідували кладовище, це все робиться завжди , без попередження та дозволу батьків. Як доказ , фото та відео є в соц. мережах та інтернеті.
Галина
Для Миколаївна: це ви пишете тут з якою метою?
Коментувати
Роман
Прочитавши опуси батьків, розумієш, що країні гаплик. Можна на лігу сміху відсилати те, що вони тут пишуть.
Галя
Доброго вечора .Скажіть будь ласка куди можна поскаржитися на шкільного психолога?
Ганна
Для Галя: Господи богу пожалійтесь. Що хоч вам психолог зробив?
Вчитель
Галя - є така організація, яка допомагає, Ліга сексуальних меншин
Коментувати
Ніна
Доброго вечора, ми батьки другокласників звертаємося з проханням допомогти отримати книжки українська мова та читання 2 частини авторів Н Кравцова, В Романова, А Савчук ,адже вже закінчується 1 чверть а їх нема і видавництво книги видавидало
Ліда
Добрий день.Ми є з маленького села, школа мала,класів теж не вистачає і в одному класі вчиться 1 і 4 клас. Скажіть будь- ласка на яку годину повинен приходити 1 клас а на яку 4.
serj
Для Ліда: Запитуйте у своїй школі. Який наказ видав директор по розпорядку роботи школи. Прочитайте і виконуйте.
Коментувати
Наталя
А имеет право уборщится школы родителей кричать, дёргать, виганят с школи и непускать
Натаниєл
Для Наталя: Кричать ни в каком случае, только шбаврой по спине. И главное сказать до свидания, гуманнизм прежде всего
Коментувати
Ольга
Доброго вечора. Скажіть будь ласка наша держава виділяє якісь кошти на школи чи ні? Директор нашої школи говорить що держава не дає нічого що школу мають утримувати батьки ?
123
Для Ольга: держава видяляє лише на зарплату та нуш (у вигляді субвенції з держ. бюджету). Місцевий бюджет може виділяти на утримання закладу, але все залежить від бюджету. Якщо місто багате, то і школа може гарно фінансуватись, якщо дотаційне, то виділяють максимум на енергоносії та ще трішки. А все інше платити немає з чого. От директори і ходять як бідні родичі. Просять грошей в кого тільки можна. В мене подруга працювала заучем в районному містечку, так все із своєї зарплати купувала для того аби перевіка приїхала і показати, що все є. Не витримала і звільнилась
Коментувати
Сергій
Доброго вечора. Підкажіть будь ласка, що робити? Я навчався в занальноосвітній школі 1-3 ступенів, с.Лебедин шполянського р-н, Черкаської області. В цій школі є вчителька української мови Наталія Петрівна. Вона без причини погано ставилась до мене, тепер до мого молодшого брата який тепер теж там навчається... На днях вона не дозволила йому викинути ручку яка потекла в смітник, в результаті чого додому він прийшов весь в пасті. Це не перший випадок, майже кожний урок вона його Гнобить за те що він погано вчиться, наприклад:"відірви голову своєму братові приший собі, а свою викинь!!!". Коли я навчався було те саме, а в зв’язку з тим, що моя мама має дуже слабкий характер мене перевели в іншу школу яка далі на 3 км, ходити приходиться пішки. Я не знаю що робити, перевести його теж в іншу школу, чи дзвонити на гарячу лінію міністерства освіти України... Підкажіть будь ласка!
123
Для Сергій: бачите в статті після слів "Свої скарги та пропозиції батьки можуть висловити за телефонами" цифри? набирайте їх на телефоні і дзвоніть. (це телефони в Києві, тому спершу набирайте код Києва:044)
Сергій
Дякую!!!
mmm
Для Сергій: а ще вам треbа на фейсбук у групу Батьки СОС. набираєте у гуглі Батьки сос, читати можна без реєстрації, а питання поставити і отримати коментарі - прийдеться реєструватись.
Коментувати

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!