Чиновники кажуть, що вже оздоровили два млн дітей

У Мінсоцполітики розповіли про хід оздоровлення та відпочинку дітей

Чиновники кажуть, що вже оздоровили два млн дітей

За першу половину літа послугами оздоровлення та відпочинку охоплено понад 70% запланованої кількості дітей. Про це на засіданні Всеукраїнського штабу з оздоровлення дітей заявила заступник міністра соціальної політики Лідія Дроздова.

"Станом на 15 липня кількість дітей, охоплених послугами оздоровлення та відпочинку, становила 2 173 265. Це 71% від запланованої кількості", - сказала Дроздова.

За її словами, на цей час свою роботу розпочали 17 936 закладів, з них 794 – заклади оздоровлення. При цьому вона відзначила, що в Закарпатській області позапланово відкрито та функціонує 13 закладів оздоровлення та відпочинку.

"Що стосується фінансового забезпечення, то станом на 15 липня на оздоровлення та відпочинок дітей використано 1 002 633 грн., тобто 53% від запланованої суми на 2013 рік", - зазначила Дроздова.

Вона також відзначила, що цьогоріч на ці потреби виділено коштів на 8% більше, ніж минулого року.

Заступник міністра окремо зупинилася на питанні реєстрації та атестації закладів, які займаються наданням послуг з оздоровлення та відпочинку. "Спеціалісти мають ставитися до цього питання більш серйозно, принципово та скрупульозно", - зазначила вона.

Як відомо, міністр соціальної політики Наталія Королевська запевнила, що заклади, які не забезпечать належну якість оздоровлення та відпочинку, у майбутньому державного замовлення не отримають.

"Ми у жодному разі не повинні допустити повторення ситуації, яка виникла навколо дитячого табору "Оріон" у Бердянську! Наше завдання – не лише покарати винних, але і зробити все, щоб цей випадок був останнім", - підкреслила міністр.

Освіта.ua
25.07.2013

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
ira
Оздоровили?....Нашим учням,які мають статус чорнобильців 4категорії ,цього року надали на даний час аж....4путівки на оздоровлення.Цікаво вони входять у ті 2 млн.?!!!!
Вчителька
Ага, оздоровили... Повезли дітей-сиріт з Волині у "Сперансу" (Одеська обл.). Хлопці віком 15-16 років за три тижні схудли на 7-8 кг.
Сергій
Для виконання цього дебільного плану вже хочуть дораховувати дітей, які відпочивали з батьками за власні кошти???!!! Про це видали накази районні та міські відділи освіти! Головне показники!!!
VV
Для Сергій: Вони не хочуть, а кожного року збирають цю інформацію і подають її в своїх звітах, міські, районні, обласні управління освіти.
Коментувати
Petrov Ka
Ні, ну це якась дикість. Що означає охоплено оздоровленням 2 млн дітей. Вони в своїх школах це здоров’я втрачали, а зараз у тих самих приміщеннях його відновлюють??? Я не розумію, це як??
Полина Осипенко
В червні Азаров говорив, що має оздоровитись 70 % дітей, тепер оздоровили 70% від запланованого, тобто всього лиш половина дітей поїхали у табори, а що робили інші? Місто, вулиця, телевізор? Яка альтернатива в теперішньої влади хоча б радянським піонертаборам.
Ирина Шульгина
Для Полина Осипенко: Какие поионерлагеря??? Вы о чем? ВСе лучшее давно растащили под личные дачи и отели. Да что там лагеря, депутаты пляжи в личное пользование выкупают. Так что о пионерлагерях можно забыть
Коментувати
Владимир
Как всегда в школе в пильных классах, питание в той же школьной столовой, с отдыхом на школьной площадке. Это оздоровление??? Оздоровление, "покращення" кошельков и счетов местных чиновников. Получается, всех это устраивает.
Таня
Главное отчитаться и денежки списать, а на детей им наплевать. Работала в лагере - пришла дама из УО, мы говорим: "Останьтесь, посмотрите мероприятие", она бумажки проверила - и ушла. Вот их истиннре лицо!!!
Ирина Шульгина
На асфальте - лучший отдых. Ага оздоровились, здоровее некуда, кто у бабушки, кто дома просидел. О тех лагерях в школах говорить смешно. Совесткие лагеря чиновники под дачи поделили, под отели, а дети могут и так оздоровиться. Пускай выживают сильнейшие!
gentelmen
Це дуже смішно!!!
Олена
Для gentelmen: Нам навіть Азаров не поміг вибити путівки
Коментувати