52 % п’ятикласників обрали німецьку, як другу іноземну

Професійному розвитку вчителів німецької мови сприятиме Гете-Інститут

52 % п’ятикласників обрали німецьку, як другу іноземну

Заступник міністра освіти Борис Жебровський провів зустріч з керівником мовного відділу Гете-Інституту в Україні пані Петрою Кйоппель-Майер. За повідомленням прес-служби МОН, сторони обговорили питання співпраці у рамках спільного проекту щодо оцінювання навчальних досягнень учнів загальноосвітніх навчальних закладів України.

За словами Жебровського, що на сьогодні за попередніми даними 52 %, а це майже 200 тисяч учнів 5-х класів, обрали для вивчення німецьку як другу іноземну мову.

У Міністерстві освіти повідомили, що це у свою чергу, вимагає перегляду програм фахової перепідготовки вчителів німецької мови, створення сучасного навчально-методичного забезпечення та подолання усталених стереотипів щодо ролі вчителя у навчально-виховному процесі як передавача інформації.

Результатом зустрічі стала домовленість про те, що Гете-Інститут сприятиме професійному розвитку вчителя німецької мови через створення нової Програми для інститутів післядипломної освіти, проведення тренінгів для вчителів у обласних центрах України, забезпечення методичною літературою, а також допоможе в організації учнівських олімпіад.

Освіта.ua
25.07.2013

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Вероника Татаренко
На Украине уже языковая среда русская везде, может за исключением сел каких. Зачем нам учить язык, который и так звучит из всех экранов телевизоров, 80% печатной продукции на русском. Читай - не хочу. А вот изучая в школе 10 лет да еще и в выше 3-4 года, у нас никто ни на английском , ни на каком другом с иностранцами не может. Это ли не позор?
Д
"В Украине" , шановна. Не всюди, слава Богу.
Малорос
Если говорить по-русски, то правильно "на Украине" и не надо новоделом забивать правила русского языка. На украинском как хотите, так и говорите.
О
Малорос, укажите каким правилом вы пользовались, говоря "на Украине".А может "на России", "на Беларуси" или как изменится смысл выражений с предлогами "на и в" - "в земле" и "на земле"))
Коментувати
оксана
А хто ото у нас питав, я б обрала російську для своєї дитини.
ольга петровна
У школьников и их родителей никто не спрашивает...
Вчитель іноземної
А в нас з першого класу німецьку,а от другу іноземну ввели російську,на жаль ніхто не запитував ні дітей,ні батьків,ні вчителів,яку іноземну краще вивчати як другу(анлійську,французьку чи іспанську)У нас російська і державна і іноземна,СМІХОТА!
учитель
Для Вчитель іноземної: русский язык выступает не как иностранный, а как язык меньшинств... в Крыму русский язык выбирать нельзя, так некоторые школы выбирают другой язык меньшинств-крымско-татарский... это все четко в приказе МОН указано
Коментувати
Дарина
А п’ятикласники щось обирали?) Невже?))
вчитель
Для Дарина: Погано думаєте про всіх:обирають вивчення мови батьки - для своїх дітей.У школі втвчається англійська, німецька , російська.
Дарина
Батьки обирали? Їх хтось про щось питав?))
Ирина
а нам до сих пор не сказали какой второй язык учить будем, просят перезвонить после 15 августа...еще сами не решили...
Коментувати