Нові шкільні програми отримали підтримку, - МОН

У МОН кажуть, що під час створення програм враховувалася громадська думка

Нові шкільні програми отримали підтримку, - МОН

У Міністерстві освіти і науки запевняють, що всі навчальні програми були обговорено з громадськістю, в ході яких вони в основному отримали схвалення і підтримку.

Про це йдеться у реакції профільного відомства на зауваження фахівців щодо якості нових навчальних програм.

"Хотіли би нагадати, що для розроблення навчальних програм було створено робочі групи з кожного предмета. Перед творчими колективами було поставлено завдання про створення принципово нових навчальних програм, які б відповідали не тільки сучасному розвиткові науки та технологій, а й максимально враховували вікові особливості розвитку дитини та не шкодили її здоров’ю", - переконують в Міністерстві освіти.

"Як ніколи раніше під час роботи над програмами враховувалася громадська думка! Проекти всіх програм було розміщено на офіційному веб-сайті Міністерства освіти і науки України, де були також зазначені авторські колективи кожної з них та їхні електронні адреси", - йдеться у повідомлені міністерства.

У відомстві також повідомили, що для прямого спілкування авторів програм із усіма зацікавленими було створено також форум на сайті Міністерства.

"Всі програми обговорено на круглих столах, нарадах, форумах, з’їздах, де вони в основному отримали схвалення і підтримку. Для вивчення громадської думки щодо програм для мов національних меншин, фахівці Міністерства виїжджали у райони їх компактного проживання, де разом з авторами презентували навчальні програми", - запевнили у Міністерстві освіти і науки.

Освіта.ua
23.07.2013

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
flesh
Что-то этот очередной "одобрямс" сильно попахивает печально известной в Киеве 1990-х "жебровщиной": ура! впервые! беспрецедентно! и т.п.
ОЛЬГА ПЕТРОВНА
МОГУ СЕБЕ ПРЕДСТАВИТЬ ЭТО "ОБГОВОРЕННЯ", ПОДУМАЛИ БЫ НАСКОЛЬКО ИНТЕРЕСНЫ УЧЕБНИКИ ДЛЯ ШКОЛЬНИКОВ, ОНИ ПОЛНОСТЬЮ ОТБИВАЮТ ЖЕЛАНИЕ УЧИТЬСЯ...
н
Зато бабло срубили за программы, опять - таки учебники - тоже денежка капает. Все нормально, а уж как эти программы обсуждаются - можно представить...
Teacher
Ага, особливо програми зі світової літератури. Написали б у повідомленні, як Жебровський і Таранік тиснули на вчителів, які насмілилися сказати, що програма зі світової літератури лайно. Ні, вони потім розкажуть, які геніальні підручники вони надрукували. Цифри одобрямсу апробацій візьмуть, як завжди, зі стелі.
flesh
Для Teacher: Так это ж институт Удода замыливает глаза обществу,нахваливая макулатуру,якобы "выигравшую конкурс" у наперсточников. Без круговой поруки Жебровский и Тараник ничего бы не сделали
Коментувати
Ирина Шульгина
О чем мы говорим, если общественность изначально не поддерживает само министерство? О каких обсуждениях? Люди ведь не дураки, прекрасно видят, что глобально творится в образовании, так что никакие программы нравится не могут. Что-то от этих изменений только хуже. Советское развалили, а взамен ничего толкового не создали