Профспілки ще раз попросять в уряду гроші для вчителів

ФПУ повторно звернеться до Мінфіну з приводу змін до бюджету в частині оплати праці працівників освіти

Профспілки ще раз попросять в уряду гроші для вчителів

Про це повідомляється у листі Федерації профспілок України до голови Профспілки працівників освіти і науки Георгія Труханова.

У ПФУ заявляють, що підтримують стурбованість освітньої профспілки стосовно зволікання урядовою стороною з прийняттям рішень щодо підвищення рівня посадового окладу працівника першого тарифного розряду Єдиної тарифної сітки та фінансового забезпечення своєчасної виплати заробітної плати працівникам установ та закладів освіти.

У федерації профспілок зазначають, що законом про державний бюджет на 2013 рік визначено внесення пропозицій щодо підвищення соціальних стандартів та їх фінансового забезпечення на основі моніторингу виконання Державного бюджету України за підсумками І кварталу 2013 року.

"На жаль, керуючись рішенням Кабінету Міністрів України щодо перегляду соціальних гарантій у бюджетній сфері з урахуванням результатів виконання зведеного бюджету України за І півріччя, Міністерство фінансів України не відреагувало позитивно на пропозиції профспілок", - йдеться у листі ПФУ.

Разом з тим, у Федерації профспілок України сподіваються на позитивне вирішення проблеми та посилаються на щорічне послання президента України до Верховної Ради, згідно з яким, необхідність випереджального зростання мінімальної заробітної плати у порівнянні з іншими мінімальними гарантіями визначено, як один з кроків у сфері політики доходів.

"Також, Глава держави під час засідання Комітету з економічних реформ зазначив на актуальності внесення змін до Державного бюджету України на 2013 рік з урахуванням результатів першого півріччя", - заспокоюють у ПФУ.

"ПФУ готує повторне звернення до Міністерства фінансів України щодо врахування актуалізованих пропозицій профспілкової сторони стосовно внесення змін до Закону України "Про Державний бюджет України на 2013 рік", - йдеться у листі ПФУ до голови Профспілки працівників освіти і науки.

Освіта.ua
11.07.2013

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Ирина Шульгина
Главное, что депутаты укатили на отдых с матпомощью и путевками, а учителя перебьются, они, может, и не устали вовсе. Можно и советские профсоюзные санатории поотбирать, пускай на огороде с лопатами спины лечат, а то разбаловались совсем эти педагоги
Виталий Бабенко
а что толку, если денег в бюджете практически нет! а МВФ даст кредит только при условии не поднимать зарплаты бюджетникам больше, чем на 5%! зато сын Януковича заработал 500 млн. грн
htfkscn
да уж. Заодно и квитанции о поддержке редакций кому районных, кому областных газет принесут
Ирина Шульгина
Для htfkscn: А что еще принести, если 8 Марта уже прошло, а до Нового года далеко? Обидно, что профсоюзы превратились в какое-то подобие защиты прав трудящих. Вякают что-то для проформы, но так, чтобы власть случайно не рассердить
Коментувати
Іскандер
Не просить, а вимагать!
VV
Знову зробили вигляд бурної діяльності, ох уж ці профспілки …