МОН планує надати дитсадкам фінансову свободу

Міністерство освіти і науки розробляє нову редакцію закону «Про дошкільну освіту»

МОН планує надати дитсадкам фінансову свободу

Міністерство освіти і науки розробляє нову редакцію закону «Про дошкільну освіту», який передбачатиме фінансову свободу закладів дошкільної освіти.

Про це під час робочої поїздки на Донеччину повідомив міністр освіти і науки Сергій Шкарлет.

За його словами, якісна дошкільна освіта є пріоритетним напрямом у діяльності МОН.

«Наразі триває розроблення нової редакції Закону «Про дошкільну освіту», згідно з яким відбудеться й впровадження академічної та фінансової свободи закладів дошкільної освіти, а також нової моделі фінансування дошкільної освіти. Важливим є застосування цих механізмів на місцевому рівні. Тому сьогодні всі наші зусилля спрямовані на активну розбудову дошкілля», – зазначив Шкарлет.

Освіта.ua
15.07.2021

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Валентина
Не знаю яке місце займуть одногрупові садочки, радіти нам чи плакати. Важко працювати завідувачем в такому садочку. Бо ти і завідувач і дієт сестра і завхоз і відмінний робітник щей 3 години виховної роботи з дітьми. А відпустка 42 дні. Якийсь недодуманий закон. Хотілось би змін.
Олена
Саме болюче питання про заробітну плату. Скільки про це пишуть, але ніхто на це не реагує. Тільки на зміни до кращого.. Як треба спитати з нас, то ми педагоги, а як про оплату, то тільки вчителям. Скоро вже ніхто не схоче вчитися на дошкільну освіту. Заміну вихователя на відпустку знайти не можливо.
Лідія
Ще б і зарплату вихователям підняли, бо працювати за такий мізер не охота. Я вихователь з вищою освітою по спеціальності, вивчала всі методики по вихованню та навчанню дошкільнят працюю 5 рік, 5 400 зарплатня. А вихователь, який немає освіти по спеціальності(не тямить в методика, технологіях дошкільного виховання) має більшу зарплатню, його з легкістю атестують, і це норм. То ж в першу чергу займіться цим. А вже потім інщі реформи введіть
Андрей
Для Лідія: Вы до сих пор не осознаёте в КАКОЙ стране живёте? А зарплата ведущего инженера с 28 годами стажа 6 180 не далеко ушла от ваших 5 400 /5 лет стажа.
Коментувати