Підсумки тижня в освіті: головні події

Пропонуємо перелік найбільш значних подій тижня, що відбулись в українській освіті

Підсумки тижня в освіті: головні події

МОН перевірить використання конструкторів Lego у школах. Міністерство освіти разом із Lego Foundation проведуть моніторингове дослідження, на основі якого робитимуться висновки про результати використання конструкторів у навчальному процесі.

Мін'юст затвердив Умови прийому молодших спеціалістів. Умови є обов'язковими для усіх закладів освіти, включаючи заклади професійної освіти та встановлюють правила проведення прийому молодших спеціалістів у 2019 році.

Воєнний стан сьогодні не впливає на роботу шкіл, - МОН. В освітньому відомстві наголошують, що запроваджений у 10 областях воєнний стан, не впливає на роботу шкіл. Будь-які зміни у діяльності можливі винятково у разі, якщо цього потребуватиме безпека дітей та захист країни.

Проведіть урок інформатики разом з усім світом. На початку грудня відбудеться всесвітня ініціатива «Година коду 2018». Протягом тижня навчальним закладам буде запропоновано провести спеціально розроблений урок інформатики разом з усім світом.

Гройсман закликав українців жити звичайним життям. Прем’єр-міністр закликав громадян України не піддаватися панічним настроям у зв’язку із введенням у 10 областях воєнного стану, а спокійно жити звичайним життям - працювати, навчатись, народжувати дітей.

МОН: школа має знати про причини відсутності дитини. За словами Лілії Гриневич, якщо учень чи учениця не відвідує школу впродовж 10 днів поспіль без пояснення причини, заклад зобов'язаний повідомити про це поліцію або службу у справах дітей.

МОН просить виші не допускати проявів сепаратизму. Відомство просить провести роботу серед педпрацівників та студентів щодо неприпустимості розповсюдження та використання у вишах матеріалів сепаратиського характеру з ознаками антидержавної пропаганди.

Я спостерігаю відсутність терпіння у молоді, - Гриневич. Міністр освіти, спілкуючись із лауреатами стипендії Президента України, наголосила, що правильно й вдало поставлена мета, віднайдений талант, помножений на працю і наполегливість і є формулою успіху.

МОН затвердить зміни до Національної рамки кваліфікацій. У відомстві зазначають, що метою змін є приведення Національної рамки кваліфікацій у відповідність до закону «Про освіту», а також до Європейської рамки кваліфікацій.

Освіта.ua
30.11.2018

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Учитель
МОН перевірить використання конструкторів Lego у школах. диссертации еще напишите про них